HARO Outreach Usluga (Link Building)

Ekipa evo jedna oglas i od mene. Ne znam hoće li biti zainteresiranih ali evo, već radim s jednim s foruma, pa da malo proširim uslugu.

Nudim uslugu HARO linkbuildinga, radim po principu da se ne plaća ništa unaprijed dok ne dobijete link.

Cijene možemo dogovoriti na dva načina:

1. način

  • $50 za nofollow link
  • $100 za dofollow link

2. način

  • $175 za dofollow link
  • nofollow linkovi besplatni

U oba slučaja, ukoliko bude link sa stranice kojoj je Domain Authority (AHREFS) manji od 40, taj link je besplatan.

Plaćanje putem PayPal.

Do sada sam uspio dobiti linkove sa sljedećih stranica:

  • Welp Magazine (59)
  • Bustle (89)
  • Fupping (61)
  • HowStuffWorks (90)
  • Goodfirms (85)
  • SheFinds (73)
  • AOL (91)
  • Lifewire (90)
  • Progressive (85)
  • GoBankingRates (82)
  • itd…

Većina linkova bude na ime vaše stranice, a nekada i na vaše ime. Znači, nema linkova sa target anchorom.

Inače ne radim ništa pretjerano brzo, tako da ne mogu dogovoriti npr. da ću vam napraviti 10 linkova za mjesec dana. Ovisi koliko imam vremena, nekad bude 2-3 linka mjesečno, nekad manje. U zadnje vrijeme sam slabije radio jer radim SEO za jednog klijenta iz USA, ali želim to prestati raditi da se mogu više posvetiti HARO-u i svojim sajtovima kojima treba malo ljubavi haha.

Mogu primiti 1-2 klijenta za početak, jer jednog već imam. Još uvijek sve učim, pa ne smijem niti pretjerati.

Tako da eto, ako ima tko zainteresiran, slobodno šaljite poruke.

p.s. inače najviše query-a ima za tech, lifestyle, relationships, business, gardening, health (to je malo teže dobiti link). Ali mogu i ostali sajtovi, za svoj sajt o autima sam skupio par dobrih linkova.

3 Likeova

Upravo dogovoreno s jednim klijentom, tako da ima mjesta za još jednog ako ima tko zainteresiran.

Evo dogovoren i drugi klijent, tako da za sada je “zaključano”.

Hvala vam na tako brzim porukama :slight_smile: znaju koji su

Bude li mjesta u budućnosti,

javi se

1 Like

Evo vidjet ću kako će mi ovo ići, ako vidim da mogu još jednog, čut ćemo se :wink:

Pozdrav javi mi se ako se otvori jos neko mesto, hvala unapred!

1 Like

Bez potkopavanja teme i oglasa, ali zar je danas tako tesko doci do istog sa svojim kontaktom i pristupom?
jesi ostao u kontaktu s ljudima koji su ti do sad objavili linkove?

Mislim da se ne radi o težini nego o vremenu potrebnom da se dođe do rezultata. Ja nemam vremena se baviti svaki dan poslati odgovore na HARO mailove.
Ova usluga, za određenu cijenu, omogućuje pristup rezultatima dok ja radim nešto drugo u čemu ću dobiti brže rezultate, a nemam nekog drugog da mi to odradi.

1 Like

Tvoj komentar me podsjetio na pričicu:

"Motor na jednom ogromnom brodu se pokvario…

Brodski vlasnik je zvao mnoge stručnjake, ali niko od njih nije mogao ni shvatiti, a kamoli popraviti taj motor. Onda su doveli jednog starca koji je popravljao brodove još od kada je bio samo dječak. Nosio je veliku torbu sa alatom i kada je stigao, odmah je krenuo na posao. Pregledao je motor vrlo pažljivo, od vrha do dna.

Vlasnik broda je posmatrao ovog čovjeka, u nadi da će znati što treba učiniti. Nakon detaljnog pregleda, starac je posegnuo u torbu i izvadio mali čekić. Onda je nježno kucnuo tim čekićem u jedan dio motora. Odmah nakon toga, motor je proradio. Starac je pažljivo vratio čekić u torbu. Motor je popravljen! Sedmicu dana kasnije, vlasnik je dobio račun od starca koji je iznosio deset hiljada dolara.

“Šta?!” uzviknu vlasnik. “Jedva da je išta uradio!”
Napisao je starcu poruku: “Molim vas, pošaljite nam račun sa vašim specifikacijama.”
Starac je odgovorio sa sljedećom porukom:
Kuckanje sa čekićem: 2,00 dolara.
Znati gdje kucnuti: 9.998,00 dolara."

2 Likeova

Nije danas teško ni članak napisati pa ljudi outsourcaju da skaliraju biznis. A iskreno nije toliko ni lagano… Svaki dan treba 3 puta provjeriti mailove da vidiš ima li što interesantno na što možeš odgovoriti a da je iole vezano za tvoj sajt… Sve to uzme dosta vremena. Onda treba odgovoriti što prije, jer ako odgovoriš nakon 5 sati novinar je već zaprimio vjerojatno 50 mailova na tu temu i tvoj mail možda neće ni pročitati.

Što se tiče kontakata, sačuvam si mail od novinara koji prihvate pitch, ali iskreno, malo njih te kontaktira i javi da su prihvatili. Većinom sve sam ručno provjeravam putem SE Rankinga da vidim ima li novih linkova s tih stranica za koje sam slao pitch. I kad spremim, ne kontaktiram te novinare nikad nego njima kažem da me slobodno kontaktiraju ukoliko budu imali novih pitanja vezano za tu nišu. I zadnje, ako sam ja njima poslao pitch za svoj sajt, ja neću koristiti taj e-mail da im šaljem pitcheve za drugi sajt, već mi klijent da svoju e-mail adresu i ja odgovaram u njegovo ime, tako da ja kontakt koji sam “stekao” za jednog klijenta ne mogu iskoristiti na drugom klijentu.

A i slobodno si malo pogledaj koliko uzimaju agencije za link building putem HARO, od $350 pa naviše. Ima neki razlog zašto je to tako. Čak neki formiraju cijene po Domain Authoritiju, pa te link sa DR 85 domene košta $600-700.

haha tako je :smiley:

2 Likeova

Ovo što se toliko ljudi javilo je jasan znak da povoljno ovo činiš. Rijetko se ođe na forumu ovako brzo rasproda neki oglas. Sam kad sam gledao i tražio nisam nikad vidio ovoliko povoljno ovu uslugu. Ljudi često naplaćuju pored objava i svaki pitch bez obzira na uspješnost da ne bi “bacali vrijeme” i da im se ne bi dešavalo da rade u prazno… A i cijene po objavi su prilično veće.

1 Like

A moram s nečim lagano krenuti. Kao što sam rekao gore, još se uvijek učim. Kako odrađujem što više, vidjet ću bolje je li mi odgovara ova cijena ili ne (a i drugi će vidjeti je li odgovara haha).

Nadam se jednog dana raditi ovo malo ozbiljnije pa ćemo vidjeti.

I ja sam zainteresovan. Platio bih i te linkove ispod DR 40 sto hoces dzaba dati.

1 Like

Dakle ako neko misli da moze ponuditi istu uslugu kao @petarvu, samo naprijed, ocito ima dosta zainteresovanih

1 Like

A evo morat ćete pričekati malo da vidim koliko uopće mogu gurati, zasad mislim da mi je ovo dosta, čak i previše za 6. mjesec dok još radim SEO za jednog amera, ali to završavam sa 30.06 pa cu valjda imati vremena.

¸Znaš šta se dogodi kad je velika potražnja a mala ponuda? :stuck_out_tongue: meni dobro haha… šalim se, zasad ovako pa ćemo vidjeti

Nego ako krenem ozbiljnije s ovime svime, možda prije dam otkaz.

pozdrav
evo i ja sam zainteresiran pa me dodaj na waiting listu ako se usluga ikad prosiri :v:

1 Like

Ekipa odlučio sam otvoriti još 2 mjesta jer mi je sutra zadnji dan rada za jednog Amerikanca, pa mislim da ću moći gurati još dva klijenta. Najveći razlog tomu je jer nekad nema mailova za sve sajtove, pa je svakako dobro raditi s više sajtova tako da uvijek imam na što odgovarati.

Međutim, došlo je do bitne promjene. U ovih mjesec dana kako sam poslao dosta mailova (što za sebe što za druge), i sam sam dobio bolji uvid u naplatu i u cijene koje bi mi bile okej s obzirom na količinu rada i rezultate. Inače sam za svoj sajt imao bolje rezultate, no naravno drugačije je kada si stručan u nećemu i odgovaraš tu i tamo na pitch koji je 100% related za nišu. Ovako ipak odgovaraš na malo opširnije teme.

Ne bih volio zvučati bezobrazno ili pokvareno, ali nakon dugo istraživanja i kalkulacije, došao sam do zaključka da bi ova cijena mogla odgovarati i meni i drugima:

- $150 Dofollow link, $50 Nofollow link. I to je od sada jedan jedini paket i jedina moguća opcija.

Mislim da je to nekakav balans da i meni odgovara, a i drugima (naravno ako još bude zainteresiranih). Nadam se da razumijete, na kraju krajeva, ipak svi gledamo nekakvu profitabilnost.

Eto nadam se da razumijete, i ako ima netko da je još uvijek zainteresiran, slobodno se javite. A vas koji ste prije već pisali ću označiti da vidite da je došlo do promjene: @Sales_Department @Makica @Hellas @costanza @bojand

Eto, ako ste zainteresirani, šaljite slobodno u DM. Hvala puno i nadam se da razumijete :slight_smile:

3 Likeova

Update: Još 1 mjesto ostalo

Update: popunjeno sve za sada. Hvala svima :smiley:

Jao, propustia sam :smiley:

2 Likeova