HD TV Koliko Kosta, Kako Gdje?

Ako kupujete televizor nemojte niti pod razno kupiti onaj veliki i skupi TV jer ce vasi programi biti slabije kvalitete.

Evo sad gledam Euro na jednom takvom TVeu i dodje mi da poludim, pa to je katastofa, negledivo skoro. (dobro tko nije gledao HD video, a gledao sam mnoge HD videe na youtubeu, pa cak i 3D), ali ovo nase domace je katastrofa. HRT, RTL sve je to neka cudna rezolucija koja ima vidljive pixele.

I sad sam platio televizor da gledam super sliku (inace ne gledam TVe, gledam youtube), i sad je Euro i nemam dobru sliku.

Pa me zanima kako i dali je uopce moguce dobiti HD televiziju?
Ne zanimaju me ove videoteke, serije, kao sto su pickbox, evo tv ili sta su vec, meni treb HD HRT da mogu kad su utakmice gledati uzivo u HD rezoluciji.

Jel ima mozda internet stream jer imam smart TV, znaci dali ima HRT HD stream, dali se to sve skupa jos palca, i sad se opet pitam sta ja placam taj glupi max tv kojeg ne gledamm i sad kad ga gledam (euro), je slika katastrofa.

EDIT:


Evo mozete zemaljci gledati, i mogu ostali IPTV samo nemozemo mi MAXTVeovci.
Mi moramo platiti dodatne pakete. Hvala ljepa maxtv vise nikad. I sad morma kupiti neku sobnu antenu za 300 kuna da mogu gledat Euro u HD.

Imas preko zemaljskog odasiljaca,znaci DVB-T drugi program hrt-a u hd rezoluciji. Ja isto gledam tako jer na maxtvu nema drugog programa u HD-u. Stream ne vjerujem da postoji,eventualno nesto preko Kodija.

ovo ti dođe oko 60 kn i dovoljno je za zemaljsku tv…

Da tako sma anpravio, imam na krovu takve antene i sad sam izvadio stari kabel i spojio, zica mi je malo prekratka pa mi ide po sredini sobe, ali dobro glavno da se gleda.

A ovaj T-Com i MAX-TV, jad i bijeda, upecali me za jos 2 godine prije par mjeseci onda znadete kako sam sad ljut.

Otisao na njihov tweeter i dobio reply, a vidim da ih ljudi opet peru zbog naplacivanja HRT2 HD koji je besplatan na svim znanim i neznanim tveima osim na MAX-TV.

Svasta se moze raditi kada imas monopol.

P.S. polako gube korisnike na svim poljima.

imam blagi osjecaj da ti vec duze vremena nisi nista povalio i sve ti smeta. Prcni nesto i odmah ce ti zivot biti ljepsi.

4 Likeova

Hehe, ma kamo god se okrenem neko sranje. I to se vidi na svim poljima. Televizija, prevaranti, Karamarko, pa ono hostinzi, pa ona posta, joj sad si me opet sjetio poste, evo tlak mi je na 200 opet.

A sve je to u Birtija topicu, mislim da cu morat za svoje zdravlje izbjegavat Birtija topic.

He he, :slight_smile: bi’će sve u redu, danas dobijamo Turke (javljaju mi). :smile:
Sve to ćemo pratiti i uživati u Full HD-u. :sunny:

1 Like

Mozda bi trebao malo posjetiti birtiju da se opustis :joy:

Neznam kakav imas tv ali vecina novih uredaja ima neku upscaling tehnologiju koja poboljsava kvalitetu. Primjerice kod mene na LG-u 119 cm obican tv program izgleda jako lijepo s obzirom na orginalnu rezoluciju ali tv radi genijalan posao.

Kod mene Panasonic plazma 107 i isto ima lijepu sliku (dobro ipak je plazma). Odrađuje svoj posao :slight_smile:

Kod mene je Philips 140CM, interesantno je kako se mozak privikne. Kad dodju gosti svi se dive kako lijepa slika, kako se lijepo vidi, vide mu se dlake. I to je SD verzija, a kad im stavim HD onda se uplase jer misle da je TV postao ziv.

A HRT 2 i HRT2 HD nebo i zemlja razlika.

Onda za tebe kanali nisu nego kupuj samo blue ray filmove i to gledaj jer dok docekas full hd stream nasih prograama i tvoj i moj tv ce bit za smece vjerojatno hahaha.

Moj je vec sada smece. Mislim, ocu rec, ne isplati se kupiti TV. Jer cim ga kupis vec oni izmisle neku novu tehnologiju. A i navodno ovi TVei ne drze dugo, ne kao oni stari gdje si ga kupio pa imao 30 godina.