Hitler pobjegao u Argentinu

više o ovome pročitajte ovdje:

Nisam čitao, znam da su gluposti. :dolje:
Svi znamo istinu, a i Wikipedija lijepo kaže: “Adolf Hitler and some of his followers escaped to hollow lands within the Earth after World War II via an entrance in Antarctica.”
:zub:

Ta teorija već ima bradu. Misliš da bi Wiesenthal i društvo propustili njega od svih nacista? I da ga netko ne bi prodao za masne pare?

Teorije zavjere su intrigantne, ali realnost je preblatnjava za njih.

P.S. Mislim na teoriju post ranije. Ovo s bjegom pod Antarktik mi je novo. I svakako plauzibilno.

Prema nekim dokumentarcima bio je previše bolestan da bi toliko doživio. Neki idu čak tako daleko da je zbog toga prerano započeo sa ratom i radio sulude poteze jer je želio za života vladati svijetom.
Njemačka vojska nije bila toliko jaka koliko se smatra ali je bila elitna (onaj dio koji je bio na prvim frontovima).
Recimo Njemci na papiru nisu mogli ni prismrditi u Francusku ali su zbog vojne doktrine samo se u nju ušetali.
I tu je bio prvi Hitlerov gaf jer je odlučio pustiti preko 100 000 savezničkih vojnika da pobjegnu preko kanala. To je prema nekim izvorima učinio da bi dokazao da je on na ćelu njemačke vojske.

Na Wikipediji je to navedeno pod Hollow Earth
Mislio sam da je teorija Hitler escaped to hollow Earth poznata poput one o zastavi koja vijori na Mjesecu.