Hitna pomoć - One of the numbers in `Import only specified records` value exceeds record quantity in XML file

Pokušavam nešto importirati na nginx serveru sa all import.

Imam csv svega 4 reda tes proizvoda, ima dosta kolona.

Na HETZNER serveru sve uredno prolazi a ovdje mi javlja sa istim postavkama i istim fajlom:

“One of the numbers in Import only specified records value exceeds record quantity in XML file”

Da li to može biti do nekih postavki servera?

Jer više ne znam što da radim, odustao bi od posla jer ovo nema nikakve logike.

Ma joj opet netko petlja dok ja radim, poremeti mi konfiguraciju plugina i onda ja satima debugiram…
Već mi je dosta toga. Od sutra 5x cijena satnice za takve stavke pa ti petljaj dok netko radi.

Problem je bio što je netko označio raspon importa od kolone x do y, a podataka ima puno, a radi se full update svih podataka.

Provjerite postavke uvoza u vašem pluginu za uvoz i osigurajte se da opcija “Import only specified records” nije postavljena na broj koji premašuje broj zapisa u vašem CSV ili XML fileu.

Ako koristite XPath filtere za određivanje kojih zapisa uvesti, provjerite jesu li ispravno postavljeni.

Ako problem i dalje postoji, možda će biti potrebno kontaktirati podršku za plugin koji koristite ili provjeriti dokumentaciju za dodatne informacije o rješavanju ovakvih grešaka.