Hoce li se opet vratiti doba foruma i licnih blogova?

Hoce li se opet vratiti doba foruma i licnih blogova? Drustvene mreze su previse narusile privatnost, a jaka je i kampanja za ove “privacy” stvari. Sta mislite hoce li biti preokret da se opet ozive forumi, chatovi, licni blogovi i sl?

Vec ljudi hostaju sve cloud diskove jer su ubjedjeni marketing kampanjama za cuvanje privatnosti (protiv google drive i slicnih servisa).

Vezano za forume, takvo nešto se već vratilo, samo u obliku Discorda.

Doba foruma ovakvih kakav je ovaj i slični njemu,kao i onih starih nekadašnjih polako izumiru.Kako kakvi dinosaurusi. :laughing:
Ipak je evo mene lično iznenadilo (kada sam ovde došao) da je ovaj wm forum još uvek živ i jako ativan :smiley: Sa super atmosferom , stručnim ljudima što je retkost naći.
Mislim da ovakvi forumi su ipak izvor velikog znanja i da još nisu za bacit u neku kantu prošlosti i da mogu poslužti početnicima kao i profesionalcima što na discordu ne znam

S Olaf se potpnuo slažem.ovi “mlađi” već vise tamo

Najbolji nacin da naucite nesto je da imate interkciju sa strucnijim ljudima iz odredjene oblasti, a najbolja stvar da dodjete do tih ljudi su u pravo forumi kao sto je ovaj. U pravo je ta neka, da kazem, “potreba” dosta bitan faktor za opstanak foruma kao sto je na primer ovaj.