HostGator - 1 godina hostinga 1 cent! Požurite

Ali prije toga mislim da bi trebao dobiti mail za taj kredit.

My Account -> Payments -> In-Store Credit

12 MJESECI HOSTINGA ZA 1 $, ja evo uzeo i hosting paket, a evo i linka za skromni doprinos u moj affiliate

FatCow

ma nemogu vjerovat :stuck_out_tongue: kupio sam za 1$ lolz
Samo da nebude nešto pa da mi se ukine :slight_smile: btw ovaj FatCow je kvalitetan hosting? (nisam nikada čuo za njega)

Ima jedna začkoljica.

Vrlo vjerovatno ce naplatiti 71.40$ nakon godinu dana bez upozorenja. No, valjda ispraznim karticu na taj dan tako da mi mogu povući saug :slight_smile:

Ako sam platio sa paypalom valjda neće?

http://www.fatcow.com/controlpanel/BillingCentral/account_renewal.bml

ovdje se može iskljucit renew ili ako ste platili preko paypala onda ukinuti dozvolu za automatsku uplatu za FatCow

Di to na Paypalu podesit? Btw, uspio sam kupit, tnx i rep+ :wink:

prehebeno :stuck_out_tongue:

Ja sam platio Paypalom i nakon toga ukinuo ovlaštenje (authorization) za automatsku uplatu za FatCow, idi ovako na PPal accountu:
-Profile
-My money (lijevi meni)
-My preapproved payments (desno)
-na listingu nadji FatCow i Active status promijeni sa Cancel

(P.s. usput nisam nista zaradio od affiliatea, valjda se ova specijalna ponuda uopste ne racuna, :sprst: :zub:)
A taj web host mi se cini ok zasad, koliko sam vidio nema nekih ogranicenja, npr. kao na GoDaddy 25 MySQL baza, mada i ja prvi put cujem za njih.

Možete uzeti još hostingsa, umesto fatcow.com samo pišite ipage.com, netfirms.com a nastavak ostavite :smiley:

E to sam tražio, tnx :wink:

Meni trenutno ni ne treba taj host, al će s vremenom poslužit :slight_smile: Ipak za 6kn nemoš više kupit ni burek, a kamoli hosting na godinu dana :slight_smile:

[quote=“mago”]Ja sam platio Paypalom i nakon toga ukinuo ovlaštenje (authorization) za automatsku uplatu za FatCow, idi ovako na PPal accountu:
-Profile
-My money (lijevi meni)
-My preapproved payments (desno)
-na listingu nadji FatCow i Active status promijeni sa Cancel

(P.s. usput nisam nista zaradio od affiliatea, valjda se ova specijalna ponuda uopste ne racuna, :sprst: :zub:)
A taj web host mi se cini ok zasad, koliko sam vidio nema nekih ogranicenja, npr. kao na GoDaddy 25 MySQL baza, mada i ja prvi put cujem za njih.[/quote]

sad kad dođem doma ću to iskoristiti :slight_smile:

hvala !