Hostgator sad i nikad više!

Sad vidim da taj hostgator nitko ne favorizira… Mislim da cu njega iskoristiti da poslozim stranicu i sve detalje pa cu onda prije instaliranja plugina napraviti backup pa ću ako budem imao volje i vremena probati jedan po jedan plugin instalirati…

Od plugina su bili instalirani: yoast seo,w3 total cashe,newsletter plugin

Radi se o ovoj temi: https://themeforest.net/item/pixiehuge-esports-gaming-theme-for-clans-organizations/20175845?s_rank=1

Možda je to sve previše za taj njihov shared hosting…

Na tom istom hostingu imam jedan sajt koji ima sve te plugine+slider i sve radi ber problema i stranica se učitava jako brzo…

Tako da nisam u potpunosti nezadovoljan nego sam nezadovoljan s time što nisam “dobio” ono što sam platio… Ali mislim da nevrijedi to kod njih toliko i da vise necu koristiti njihove usluge nakon sto istekne taj paket ili cu jednostavno kad krene sve prema bolje promet i to onda uzeti neki dedicated server i sve prebaciti tamo a onda cu se opet doci malo bolje informirati da neplaćam nešto $$ više nego što vrijedi i što bi trebao…

Ali dobro nije sad to neka greška u $$$$$ ali sam iz ovoga naučio puno toga…

Dobio si tacno ono sto si platio, klikni na taj Unmetered link i pise lepo sve crno na belo, sta se podrazumeva pod tim, koji su TOS, moguci problemi i sta da se ocekuje.
To sto nisi video, hteo kliknuti ili te mrzelo procitati, je druga stvar, 99% tih kompanija nije ludo da se zajebava da napravi neki propust pa da ih neko tuzi sto nije “dobio” ono sto je platio.
Dakle tvoj problem, ne njihov.

Svi shared ti rade na istom principu, ja sam na Hawk-u, i ok su za sada, uz par manjih situacija sto sam imao.
Npr. da su mi poslali automatski invoice renewal hostinga 10-ak dana pre nego sto je istekao, pa ga nisu cancel-ovali sto sam zatrazio od supporta, nego sam opet morao pokrenuti manuelni ticket jos jednom.
Onda sad pre neki dan su mi migrirali sajtove sa jednog servera na neki drugi, sto opet imaju pravo bez da me pitaju ili da sam mogao uticati na to, itd.
Ali jbg, ko sto rekose ljudi koliko para toliko muzike. svi shared rade na istu foru i cim ih prerastes bezi na dedicated, VPS,…, i mene sve to ceka, samo nemoj ocekivati da ce usluga biti ne znam koliko bolja negde drugde, ista je to prica, i Hawk ako pogledas kroz niz godina polako ali sigurno dize cene, sto je normalno.

Podići ću svoj host u podrumu i nema zajebancije onda… ako budeš htio može i za tebe prvih 6 mjeseci gratis :wink: