Hosting najpovoljniji; dobar a jeftin

Koji hosting koristis ti ?

Ne isplati se cimati, osim ako hoćeš nešto novo naučiti. :smiley: Shared (pogotovo business shared) je majka, cPanel nema alternativu…

Namecheap onako prosječan hosting, podrška katastrofa, koristio sam ih godinama. Po ničemu se ne izdvajaju ali kao i sa svim drugim uslugama, uvijek će ih jedni hvaliti a drugi se žaliti…

Ja gledam uzeti shared hosting, do sada sam koristio namecheap, ali citajuci forum i druge sajtove, stavilo me na razmisljanje…

Koji shared hosting preporucujete, koji je najbrzi jednostavno najbolji ?

hostinger. (20 karaktera)

Ako neko treba free hosting (fakat dobar) možete pogledati na create.com godinu dana potpuno besplatno

Jel tko koristio ExonHost?

Kupujem neki site za klijenta, a trenutno je tamo hostan site i registrirana domena… pa računam ako je to nešto li-la sa namecheap (koji ja koristim) onda da bi mi najjednostavnije bilo tamo otvoriti novi acc. Te migracije su uvijek najjednostavnije kad su unutar jednog providera.

Mislim da je sasvim svejedno?
Ne mogu se sjetiti koraka koji bi preskočio u slučaju da migriraš na provideru koji se već koristi u odnosu na novog… Možda nisam u pravu, ali sada mi ne pada na pamet nikakva olakšica po tom pitanju …

kada sam radio do sada migracije unutar namecehap-a, samo bi javio podršci da mi to sve odrade. Oni bi sve riješili u sat vremena. Kada se radi o drugom provideru, onda njihova podrška ne želi (ne može) pomoć.

No, možda je to tako samo na namecehap, nisam siguran

Aha. Ja sam mislio da ćeš ti raditi migraciju. Tako sam pročitao iz napisanog. Moja greška

Da ne otvaram novu temu.

Koji storage vps? Može i da bude HDD kao storage ne mora biti SSD.

Našao sam trenutno LevelOneServers. Ima li još koji?

Predlažem All Offers – ServaRICA