Hosting provajder koji ne koristi CloudLinux limite

Upravo sam transferovala jednu web stranicu sa jednog hostinga koji koristi cloudlinux limite na drugi hosting koji ne koristi cloudlinux i mogu reci da sam pozitivno iznenadjena sa brzinom, stranica je jednostavno “prodisala” :slight_smile: load stranice je drastično smanjen.

Ne bi da ih reklamiram ali radi se o Contabo web hostingu kod njih sam prebacila jedan sajt a izgleda da cu i sve ostale, u potrazi sam za jos nekoliko hostig provajdera koji ne koriste cloudlinux pa molim preporuke. Nasla sam isto mycity-hosting.rs isto su jako dobri, koriste ubuntu i stranica stvarno leti ali mi se ne svidja sto je Vesta panel.

Ako jos neko zna neki strani hosting nek preporuci, PS. Namecheap isto koriste cloudlinux i limiti su im jako mali tako da mi oni ne odgovaraju.

Kod njih ti je sve super dok radi, dok ne radi, onda je problem. A znaju imat problema.

Cijena vps-ova je kiki-riki.

contabo je zaista jeftin, ali zanimljivo da sam ja kod njih imao problema … dakle ne mogu da uđem u panel, otvara po pola sata, kada otvori ne mogu restart server … i mnogo drugih gluposti

a znam dosta ljudi da je s contaboom imalo dobra iskustva