Hrvatska policija šŸš“

U Americi bi dobio metak. Sta se on ima bahatiti i korigirati policiju da je prosla crveno, jel on iznad policije?

A druga stvar svaka prica ima dvije emdalje, nasilno su ga priveli? Pa sta nije dao da mu stave lisice i isao tamo kamo su mu rekli. Dok su istrcali iz vozila i rekli da su policjaci trebao je kleknut na koljena dic ruke na glavu i vikati da 100% suradjuje i radi sve sto mu se kaze. Ali ne on se vjerojatno svadjao, pravio pametan, spominjao HDZ i takoā€¦

1 Like

Jucer krenuo doma i minut od kuce, vidim autobus polako skrece lijevo, isprekidana linija, i naravno ja ga zaobidem kad ono qurac 3 policajaca mi govori stani sa strane i ja stao, nakon 10 sekundi ovaj jedan kaze pa udi unutra ono gdje ulazi i autobus da mora zatvoriti put, ja vec mislio da ce mi opalit kaznu zbog XY.

I tako svi popizdili, ali eto sto ces sutimo i cekamoā€¦ i naravno dode jedan i uvijek se nade jedan koji ce prici policiji pocet srat, trazio im brojeve znacke, broj nadredenog, hrpa pitanja i sve mu oni rekli iako na pitanja kada ce se otvorit promet mu nisu znali odgovorit, a toki voki na najacem svi cujemo u krugu od 20 metara sto im sef govori. Pa hebote nisu policajci krivi sto su zatvorili promet, ali jbga uvijek nesto.

1 Like

cili život se borin protiv milicije. LoÅ”i ljudi!! Ako su uopće ljudi.

To se radi samo u svrstanim i nesamoupravnim zemljama.

@Davor_R_Bergam

I sto sad s time?

Kazne su jos premale i trebale bi biti proporcionalne prihodima. Ako netko nema prihode, onda se racuna prema onim prihodima osoba koji su ti auto kupili ili se izracuna prihod koji je potreban da se kupi auto koji vozis.

I kad bi kazna bila x mj. prihoda, na cesti bi bilo reda. Pogledaj samo kako je u sloveniji, ako na tabli pise 30, svi voze 30.

Tebi je normalno voziti sa 2 promila? Takvima bi trebalo suditi za pokusaj ubojstva i na drzavnoj televiziji prenositi presanje auta.

1 Like

A nije tako bilo u vrime Druga Tita!! I onda se kažnjavalo al dok bi dospija rok plaćanja kaznu bi izila inflacija pa se plaćala sića. Sve je bilo kako triba kod Druga Tita!!

Za vrijeme druga tita, policija nije novcano kaznjavala nego je tukla. Od zivih diktatora imas onog debelog kripla iz S kojere pa se mozes njemu klanjati.
Kazne su jos uvijek male, po meni trebalo bi to poduplati i skinuti te idiote sa cesteā€¦

2 Likeova

Ovo ne rAazumin /ā€¦)

Da pojasnin, ja san Hrvat i ine razumin Makedonski. Iz Makedonije razumin samo Elenu Velevsku!

Mogu oni stavit 10 puta vece kazne kada das caju 100 200kn i amen.

kao prvo, ako te u 12 sati navečer zaustavi milicioner dobro veče dokumenta, odakle idete i gdje idete ā€¦ ako je sve uredu samo te upiÅ”e i slobodan si, ako bude tu noć nekih problema prvo tebi dolaze

a normalno ko je glumio mangupa fasovao je, poznate mangaÅ”e u mom gradu su kulturno odvodili od kuća na 2-3 dana prevaspitavanja

u mom gradu je bilo 100ak milicionera (i inspektori, svi zajedno) ā€¦ sada ih ima vjerovatno 800 možda 1000 i tvrde kako se ne mogu izboriti sa svim problemima u gradu :smiley: toliko o efikasnosti titine milicije i ove sad policije

1 Like

Moj trenutni wallpaper (a minja se svake pune ure)

Budi siguran da je bilo tako, i da znaÅ” da je normalan i poÅ”ten građanin ljepÅ”e živio. Živio sam u tom vremenu pa znamā€¦
Nemoj posluŔati policiju u Americi pa čeŔ vidjeti kako briŔu pod s tobom.
Međutim, danas kod nas, u Hrvatskoj, policija ima ovlasti kao i odgajatelj prema djeci u vrtiću.
Nemože nikome niÅ”ta, sudstvo i zakon ne funkcioniraju i onda imaÅ” situaciju da se nakotilo gomila kriminalnog neradnog Å”ljama, a koji se, pogledaÅ” li ih samo krivo, pozivaju na ljudska prava ili prava manjina i ostale EU pizā€¦je.
Policija je slaba i nema ovlasti, mlakonje su postali isto kako je postao i Njemački narod da im sada migranti, po ulici prijete, siluju i ubijajuā€¦u njihovoj vlastitoj državiā€¦
Bokteā€™ jučer ispred Bauhausa, tip i ženska se voze u novom WV Up-u, non-stop po parkingu i iz auta žicaju novac od ljudi, pazi iz automobila! I tako se voze satima, ako nedaÅ”, psuju ti mater na talijanskomā€¦
Rekoh ženi, ako mi sve propadne idem u policiju, neka mi daju samo za 1 obrok na dan i palicu da radim reda, ne treba mi ni plaća prvih godinu danaā€¦ I do it for free!

1 Like

Imaju i ovlasti i moguā€¦ to sto zakone primjenjuju selektivno to je druga stvar.

Imaju my ass . Da imaju, onda bi svakog lokalnog degenerika koji godinama bez posljedica uspjeÅ”no radi probleme svojim sugrađanima, zbuksali u samnicu na 5 radnih dana, izbili mu barem 5 prednjih zuba, izlupali kvalitetno po bubrezima i onda bi dotični bio kao bubica i ljepo bi se asimilirao u zajednicu.
Nadalje, tako obrađeni pojedinac u buduće bi pomagao staricama preći cestu, nositi teÅ”ke vrećice i uljudno bi pozdravljao susjede, skidavÅ”i svaki put kapu s glaveā€¦
Tako se to nekada uspjeÅ”no radilo sa takvima, tko nije iz prve shvatio iz drugog puta privođenja sigurno biā€¦
Ali sad smo u EU, imamo pravila i ā€œkojekakvaā€ ljudska prava i slične bullshit zaÅ”tite, Å”to u stvari pogoduje takvom oloÅ”uā€¦

Nemaju ovlasti, niti zaÅ”titu države niti dobre plaće. Zato i rade/ne jer neće nitko ginuti za niÅ”ta. ā€¦
Sa druge strane, nije dobra ni policijska država, ali da se može bolje nego je sada, može se

Znali su kakve su place i prije nego su krenuli na akademiju, ali to su obicne vucibatine koje nebi radile bas nista. Iz moje generacije ih u gradu ima 10ak i to gotovo svi sa trogodisnjim skolama koji nisu nigdje mogli naci posao jer su losi radnici.

Prije 3 tjedna sam bio u Singapuru i Maleziji, nisu policijske drzave, ali nikome ne pada na pamet krsiti zakon. Kazna za pusenje u parku 2000$, zabranjene su zvakace gume, kazna vjesanjem za ilegalno posjedovanje oruzja itd itd. Od kad su u Singapuru uhitili 200tinjak korumpiranih politicara, zemlja je ekonomski eksplodirala. Nama treba jedna takva akcija, ali to se nece nikad dogoditi jer nasim politicarima je politika direktno ili indirektno glavni izvor prihoda, a u uredenim drzavama se ljudi bave politikom da pomognu narodu.

1 Like

I Singapuru je sad gotovo nemoguce uraditi bilo kakvu sitnu kradju ili nesto slicnoā€¦ Gotovo svaki kutak ā€œdrzaveā€ je pokriven sigurnosnim kameramaā€¦ Radnje se ne zatvaraju uopste. Ko ukrade- odma je i pronadjen, s tim da su kazne malo gore nego kod nas (bicovanje i sl).