Hrvatski sajtovi s igricama - velik pad posjete od 1.4.2014.?

Meni je posjeta na hrvatskim arcade sajtovima (igre.hr, igrice.geek.hr…) od datuma 1.4. naspram istog datuma u prošlom mjesecu, naglo pala za preko 40% s tim da je pad počeo i nešto ranije - oko 28.3…

Nisam siguran je li problem ovo lijepo sunčano vrijeme ili je gugl nesto mijenjao. Vidim da su vani igrališta puna klinaca, a promijenio se i sat pa dan traje duže, no 40% mi se čini opet malo previše, s obzirom da je lijepog vremena bilo i prije.

@bugi je isto potvrdio pad.

Kakva je vama situacija? @nosf @petarcro i ostali…

Evo nade :smiley: http://www.jutarnji.hr/nakon-niza-suncanih-dana-za-vikend-stize-kisa-i-lagano-zahladenje-/1179289/

Očito je promjena sata i lijepo vrijeme otjerala ljude sa neta.

mochi media je zatvorena 1.4 pa ak nemas hostane igrice vjerovatno su nestale …
http://mochiland.com/articles/mochi-media-winding-down-services-end-date-of-3-31-2014

Nemam tolko puno hr traffica al na ovo sta imam isto se vidi pad tak oko 30% u zadnjih tjedan dana. Vjerojatno je toplo vrijeme glavni uzrok. Za Uskrsne praznike će bit bolje pa onda sve do ljeta slabo. u odnosu na 12. mjesec posjeta je za duplo manja

Meni je isto pad u zadnjih 5-6 dana 20 do 30%

Radite stranice za skandinavske zemlje, finska, norveška, danska :smiley: a i cpc je puno veći :smiley:

Ja imam dva dobra Norveška, jedan 300 posjeta dnevno 10 e dnevno zarada, drugi 100 tinjak posjeta par eura dnevno. Sad sam napravio još 50ak komada pa čemo vidjeti hoće li se koji ulovit još. Problem je što je mizerna potraga, valjda ne igraju opće ti skandinavci igrice, npr. Super Mario koji je brend svugdje u svijetu kod njih ima 100 tinjkak upita dnevno a drugi pojmovi još gori.

1 Like

@steelmaiden

što se tiče posjete, ista stvar je i kod mene na nekoliko stranica, a datum početka je oko 29.03.

@bugi, sad možeš očekivati još 50 stranica konkurencije :smiley:, ali zanimljivo je kako zemlja koja je populacijom ista ili veća od hr ima dosta manje upita

I ja sam to primijetio na svojim stranicama sa igricama. Ali, vise ne radim stranice za HR trziste, jer mi se ova koju imam na engleskom odlicno probila, i super zaradjuje, a posjeta je 900-1000 dnevno. Od sad sibam samo engleski.

Udri po Poljacima i Švedima, usrećit ćeš se puno više. :]

Yup, nie 40% ali je bome oko 25%. Tj, dost vidljivo.

Nisam primjetio nikakve reklame na igre.hr niti na igrice.geek.hr… Sa čime radiš ?

Kako nisi? Može screenshot?

Na početnoj ti se ne pojavljuju reklame, dok na igranju igre da…

Pa možda ih nije stavio na početnu :smiley:

Ah, izvini :smiley: Ima kad udjem u igru , na pocetnoj nema :smiley:

Hm trebale bi biti i na pocetnoj dvi reklame - 728x90 na vrhu i 300x250 niže u blokovima.

Meni pokazuje i na početnoj