Htaccess mala pomoć

Imam jedan problem sredio sam jedan dio u .htaccess fajlu, ali mi nerade neki linkovi. Pa ako bi mi ko mogao pomoci bio bi mu zahvalan.

Ali, mi jedan dio ne radi. Kliknem na taj link i treba mi izbaciti iz te kategorije, ali on gore u URL postavi kao da je, ali mi na stranici ostane ista kako i prije je bila.

Ko je voljan pomoći molio bi da mi se obrati na PM za uzvrat bi ga reklamirao na stranici putem bannera.

Lp, Darac

Slično se meni dešavalo, ali nakon brisanja history browsera - proradilo je.
Jesi probao obrisati history posjećenih stranica?

Koji browser? (jel se dešava isto u svim browserima: Opera, Crome, Firefox…)?

pozdrav,

probao sam i history i cach obrisati uvijek isto… Inače jeli portal radi normalno osim tog djela… vjerovatno je nesto u htaccesu problem krivo napravljeno ili nesto. Jer svi ostali linkovi po portalu rade.

jel ti problem staviti .htaccess na uvid ovdje?

Evo cjeli .htaccess. Sad šta je problem neznam točno.

Options +FollowSymlinks
RewriteEngine on
RewriteBase /

RewriteRule ^index.html index.php [nc]
RewriteRule ^recent_ads.html recent_ads.php [nc]
RewriteRule ^register.html register.php [nc]
RewriteRule ^pre-register.html pre-register.php [nc]
RewriteRule ^login.html login.php [nc]
RewriteRule ^logout.html logout.php [nc]
RewriteRule ^favourites.html favourites.php [nc]
RewriteRule ^contact.html contact.php [nc]
RewriteRule ^advanced_search.html advanced_search.php [nc]
RewriteRule ^listings.html listings.php [nc]
RewriteRule ^pre-submit.html pre-submit.php [nc]
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)?/content.html$ content.php?id=$1 [nc,qsa]
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/index.html$ index.php?category=$1 [nc,qsa]

RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/details.html$ details.php?id=$1&category=$2 [nc,qsa]

RewriteRule ^([^/]+)/([^/]+)/([^/]+)/recent_ads.html$ recent_ads.php?page=$1&order=$2&order_way=$3 [nc,qsa]
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/user_listings.html$ user_listings.php?id=$1 [nc,qsa]
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/([^/]+)/([^/]+)/([^/]+)/user_listings.html$ user_listings.php?id=$1&page=$3&order=$4&order_way=$5 [nc,qsa]
RewriteRule ^([^/]+)/([^/]+)/([^/]+)/favourites.html$ favourites.php?page=$1&order=$2&order_way=$3 [nc,qsa]

RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/listings.html$ listings.php?page=$9 [nc,qsa]
RewriteRule ^([^/])|([^/])|([^/]*)/listings.html$ /listings.php?id=$1&make=$2&model=$3
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/([^/]+)/listings.html$ listings.php?page=$1&category=$3 [nc,qsa]
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/listings.html$ listings.php?page=$1&order=$2&order_way=$3 [nc,qsa]
RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/([^/]+)/listings.html$ listings.php?page=$1&category=$9&order=$4&order_way=$5 [nc,qsa]

RewriteRule ^([0-9]+)-([^/]+)/([^/]+)/listings.html$ listings.php?page=$1&category=$3

Ovaj dio mi neželi raditi kad se klikne da mi izlista, nego se samo pojavi URL gore, a stranica ostaje kakva je bila i prije.