Hteo bih da radim frontend part time. Freelance partner sa rejtingom

Podrav drugari.
Hteo sam da radim pored redovnog polsla par time frontend. Imam tacno godinu dana iskustva u ozbiljnoj firmi.
Ali bih zeleo novca sa stane. AngularJS mi omiljeni programski jezik, radim unit testing jasmine, preferiram SASS, koristim yeoman, bower, grunt naravno node.js, git, scram…sve ostalo ima na linkedin

Ako neko radi freelensing kao backend treba mu pomoc ili kolega, ja sam covek za Vas.

Pravac Elance i lova je tvoja :wink:

Probao sam na freelenser.com ali niko nece da me angazuje jer nemam reputaciju :frowning:

Pusti Freelancer, ja tu nikada ne bih radio.

Idi na Elance.Sredi profil do maksimuma (verifikacije,slika profila,portfolio,testovi).Nadam se da dobro poznajes Engleski.Kada sastavljas prijavu udji u problematiku i objasni kako bi ti to rijesio.

NIje tesko samo se treba skoncentrisati i malo potruditi.Ja sam isto u pocetku dosta lutao, pravio razne greske dok nisam provalio neke fore.Naravno dosta mi je pomogao ovaj forum, kao i neki drugi.

Vece su ti sanse za prvi posao na Freelanceru nego na Elance-u, zato sam poceo i ostao na freelanceru… Budi uporan sto se prvog posla tice, jer posle neces znati sta ces od posla, moras prvo sa nizom cenom da ides. Objasni situaciju u poruci, nemoj da ostavljas genericke bidove, nego dotakni tematiku posla. Probaj malo da ulozis, upgrade-uj membership i sponzorisi koji bid za $1.5 da te krene…

Hvala drugari na savetima, potrudicu se da opravdam vase zalaganje za ovu temu.