HTML forma i PHP - vrijednosti HTML option elemenata iz PHP arraya


Kako ubaciti array u formu, tj. da mi value svakog optiona bude uzet iz gornjeg php code-a.

U konačnici mi zapravo treba nešto ovako:
[code=php]<span class="syntaxdefault">$data</span><span class="syntaxkeyword">=&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">$var</span><span class="syntaxkeyword">[</span><span class="syntaxdefault">0</span><span class="syntaxkeyword">][</span><span class="syntaxdefault">0</span><span class="syntaxkeyword">]+</span><span class="syntaxdefault">$var</span><span class="syntaxkeyword">[</span><span class="syntaxdefault">1</span><span class="syntaxkeyword">][</span><span class="syntaxdefault">0</span><span class="syntaxkeyword">]...&nbsp;</span><span class="syntaxdefault"></span>[/code]

Hvala

Kako ubaciti array u formu, tj. da mi value svakog optiona bude uzet iz gornjeg php code-a.

U konačnici mi zapravo treba nešto ovako:

Hvala

zahvaljujem na odgovoru, ali mi zbog dizajna forme i stvarne veličine arraya ne štima tvoj prijedlog

no riješio sam problem otkrivši explode funkciju (baš sam pametan :), jel) i u option values uvrštavanje sirovog niza “2,5,16…”

istina da će kodiranje možda biti prljavije i kobasičastije, ali ionako je sezona svinjokolja…živili