HTML i CSS u PHP-u

<?php $to = "[email protected]" . ", " ; // $to .= "[email protected]"; // subject $subject = "Test for HTML Format"; // To send HTML mail, you can set the Content-type header. $headers = "MIME-Version: 1.0\r\n"; $headers .= "Content-type: text/html; charset=iso-8859-1\r\n"; // additional headers $headers .= "To: You , We \r\n"; $headers .= "From: Me \r\n"; $headers .= "Cc: [email][email protected][/email]\r\n"; /*$headers .= "Bcc: [email][email protected][/email]\r\n";*/ // Your message here: $body = " ". "". "Test HTML Mail". "". "". "Hai". "

Mail

". "

Mail

". "". "" ; // Finally, send the email mail($to, $subject, $body, $headers); ?>

===============================================
Kako u PHP-u da koristim CSS?
Npr. za H1 tag hocu da uzmem parametre iz CSS-a a ne da upisujem kao sto je gore upisano za

tag

Pozdrav

Napravi css i pozovi ga u head kao što bi napravio u normalnom HTML dokumentu.

Pokusavao sam. Ne ide.

Mislim da je jedino rješenje inline kod. Dakle za svaki element dodaj atribut style i u njeg stavi CSS svojstva.

Mail

itd.

Definiraj u PHP css parametre pa ga koristi gdje očeš.

@Igor: to ide ali bih ipak vise volio css

@gorrc: mozes li navesti neki primjer?

U mail porukama ne možeš koristiti zasebnu css datoteku. Neće u svim mail klijentima biti renderirano kao što bi trebalo biti.

Zdravo!

Kot ti je že igor povedal, html maili ne podpirajo eksternih css datotek. Edina rešitev je, da pošlješ svoj CSS v style="" atributu.

Ampak to je zelo grdo, da bi to delal ročno, kajne? Poglej si spodnji link:

http://www.pelagodesign.com/sidecar/emogrifier/

Na njem je PHP skripta, ki ti omogoča, da ji daš CSS in HTML posebej, ona pa ti bo samodejno dala HTML primeren za takojšnje pošiljanje.

Je pa brezplačna z vso izvorno kodo, ki si jo lahko preneseš in jo kičeš v svoji PHP kodi.

croatian or english please

Kogar zanima odgovor, se bo že potrudil ali pa uporabil google translate.

VIC, ne pravi se da ne razumiješ slovenski bez poteškoća. Ili samo samo ja čudan?

Naravno da razumije. Idemo se vratiti na temu.

Ispričavam se, okinulo me. Tema je i tako prilično zaključena.