HTTP ERROR 500 samo u wp-admin

Pozdrav,

Imam problem na wordpressu, naime izbacuje mi ovaj 500 error ali pri pristupu wp-admin. Primjera kliknem na plugin.php izbaci, vratim se na post ne izbaci…i sve tako. Sajt je max optimizovan i ucitaje za manje od 1s, error mi je samo na wp-admin u tom trenutku sajt je u normalnoj verziji online. Ima li iko ideje sta uraditi, hosting ne zna u cemu je problem…Na google nema previse informacija, standardne one promjena php limita itd…

Izbrisi cio wp-admin i uploaduj iz


Mozes i wp-includes za svaki slucaj

Pa probaj onda, i proveri permisije na foldere da nisi sta cackao oko toga.

1 Like

Provjeri i fileove.

Fileovi bi trebali biti na 0644 ili 0755.

izbrisao i wp-admin i wp-includes i dodao nove, opet isti problem. Permisije nisu dirane i na 0755 su folderi. Vise ne znam sta pogledati i pokusati…

Izbrisi .htaccess loguj se na wp-admin idi na /wp-admin/options-permalink.php odaberi i sacuvaj izmene kako bi ti ga opet kreirao dodaj u wp-config.php koji se nalazi u public_html define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘64M’); ili 128
Ako ne pomogne onda ti je vjerovatno do dodatka nekog ili si cackao php.ini u cpanel uglavnom .htacces ili dodatak bude problem

stoji mi na 512, probao sam maknuti .htaccess ali nije ni do njega. php.ini sam cackao samo nakon problema.

Ako si uradi ovo sto sam ti gore napisao pogasi dodatke i probaj onda i pali jedan po jedan da vidis koji pravi problem. Ukoliko to ne pomogne, proslijedi mi podatke da ti to sredim ii preko teamweaver.

Plugin nije sigurno sve sam ih gasio, proradi i onda nakon 2 min isti vrag… hvala ti

Pa ugasi ih opet ako je proradio i ocisti browsing data sa chrome ili koji vec pretrazivac koristis.
Vrlo je moguce da ti je zapamtio pa da ti otvara zbog toga. Proveri i jednom sa drugim pretrazivacem kad ovo odradis.

Jer nema logike da je do WP admin i includes si novi stavio moze da bude .htaccess ili neki dodatak, ako ni to nije ostaje samo php.ini na cpanel probaj da odaberes drugu verziju i sacuvas po default.