Hvala Europo na Cenzuri

Na fazon kritike :thinking: mozda bi i moglo prolaziti,nisam bas toliki znalac zakona jer ja retko radim copy paste,nikad mi nije stiglo upozorenje,jer sam sve pisao svojim recima ali javne vesti a ne ovako nesto tipa waoo.Po meni je to glupost ali to je sigurno prodalo skandal u velikom broju.

Blago tebi. Ja od 5. mjeseca proŔle godine skoro svaki dan naletavam na web stranice koje brane pristup svima iz EU.

Evo da se i zahvalim Europi na necemu barem, buduci sam otvorio ovaj topic u negativnom smislu, onda je i red na meni da kad naletim na neku dobru stvar da to ovdje i kazem, da nebudem subjektivan i privlacio samo negativno, nego da negativno pretvorimo u pozitivno:

Users from the following jurisdictions will not be able to participate in this token sale:

Afghanistan,Albania,Belarus,Bosnia & Herzegovina,Burundi,Cambodia,Canada,Central African Republic,Cote dIvoire,Cuba,Democratic Republic of the Congo,Ethiopia,Guinea,Guinea-Bissau,Iran,Iraq,Kosovo,Kyrgyzstan,Laos,Lebanon,Liberia,Libya,Mainland China,Malawi,Malaysia,Mali,Mozambique,Myanmar (Burma),New Zealand,North Korea,Republic of Macedonia (FYROM),Serbia,Somalia,South Sudan,Sri Lanka,Sudan,Syria,Tanzania,Thailand,Timor-Leste (East Timor),Trinidad & Tobago,Tunisia,Turkmenistan,Uganda,United States of America (USA),Uzbekistan,Venezuela,Yemen,Zimbabwe

Eto, nedgdje dobijes, negdje izgubisā€¦ Balanceā€¦
P.S. nasi susjedi poboldani su se nasli u trash drustvu izuzevsi USA .

Mi iz Srbije smo navikli da je mnogo stvari zabranjeno ili cenzurisano na netu za nas,pa napravimo na druge zemlje.Eto i taj paypal dok nije bio za Srbiju dostupan opet smo zaradjivali i slali preko njega lovu .:joy: Oni nas uce da moramo da varamo.E neka je i US medju takvim jakim zemljama.:sweat_smile::sweat_smile:

3 Likeova

Samo velesilama je zabranjen pristup :rofl:

Ispadaju budale kada zabranjuju,jer mi uvek nadjemo nacina.Dzabe se trude :sweat_smile::sweat_smile: za paypal sam licno na jednom forumu napravio tutorijal kako da isplacuju u Srbiji.Zabrane postoje samo za naivne.Njihove zabrane imaju znacenje kao ono na tv-u kad pise da ne smeju gledati ispod 12g.

Primer banuju me na adsnese i sada ja ne trebam nikada vise da napravim adsense zbog njihove zabrane.:joy::joy::joy::joy: ko bi se jos toga pridrzavao.

2 Likeova