Icebluehost - down

IceBlueHost je kompanija koja je možda predano radila, U zadnja 3 mjeseca 3 manja prekida od 2-3 dana, ali sada je već 9 dan da mi je cijeli webshop off-line zbog njihovog neplaćanja s nemogućnosti seljenja sita ili makar ulaska za mailove! Kako naplatiti 9 dana neprodavanja, mailova, izgubljene reputacije i poslova
Napravio sam IceBlueHost Victims facebook grupu, te sastavljam skupnu tužbu. Slobodno se pridružite svi kojima je IBH uzrokovao trošak.
.IBH je private owned kompanija …nešto kao naš obrt. Dakle svatko je odgovoran svojom imovinom za sranja koja napravi. Naplatit će se svatko ko bude ustrajan…iako šta mi to vrijedi kada sam potrošio živaca i novaca kilu.
IBH newer again!

1 Like

Update: offline od 19.11.2015. 12 dana dakle i counting. Sudska tužba slijedi!

Neki serveri su radili do prije 4 dana, kad sam tek skužio problem. Malo zvanja i kontaktiranja njihova providera i danas je FR1 server ponovo online ako tko treba izvući podatke, vjerojatno se trajno gasi danas/sutra.

Vlasnik je zbrisao iz Finske u Ukrajnu i misli tamo pokrenuti novi posao?! Navodno ostao dužan i banci, malo prolupao zbog cure, tragikomična priča: https://www.facebook.com/icebluehost/posts/1089307697768221?__mref=message

Možda je čovjek imao dobre namjere, al s obzirm da mu site stoji kao da firma još radi i naplaćuje nepostojeće usluge Patrick Brookings ulazi u kategoriju scamera.