Ideja za SAAS business

Pozz ekipa,

Evo da otvorim temu, vezano za zaradu preko SAAS aplikacije. Naime, programer sam po struci i imam vremena da su slobodno vrijeme radim na SAAS projektu…Pa me zanima koje ideje imate za pokretanje SAAS business? Može biti velik a i malen projekt, nije važno…

Nije mi trenutno bitno kada ću i koliko ću zaraditi, jednostavno želim pokušati…

Npr dali se isplati raditi nekakav CRM/Project Management?

Kakva su vaša iskustva a ako imate osobni SAAS projekt, da li je ok upuštati se u takav business?

Hvala

Lp

Okay je, ali ne u nisi koju si naveo ima previse rijesenja vec.

Ja sam s jednim clanom foruma usao u razvoj jedne aplikacije pa cemo vidjeti.

Probaj naci nisu koja nije pokrivena kao ova koju si naveo.

U kojom tehnologijama radiš? Backend?

Tako je, backend. A VUE ili React za frontend.

Najbolje po meni ako možeš napraviti neki CMR sistem za fiskalizaciju i da se fokusiraš na poslovne ljude tj. firme i njima prodaješ taj sistem, ima ih jako puno, ali svakodnevno se firme otvaraju i imaju sve veću potrebu za CMS, CMR sistemima kako za svoje uposlene tako i za potrebe fiskalizacije itd.

Odakle si? Imam jednu ideju (uhodan posao) sa slabom konkurencijom… riječ je o desktop (može i web) aplikaciji koja je neophodna u jednoj specifičnoj niche … sve detalje na PM

Zadar, ajd pošalji. Prilično sam nov na forumu pa cu moći valjda koristiti interne poruke

Naziv proizvoda, Saas projekta.. Ideje?

Pozz..

Vec sam pisao na forumu, da radim jedan saas projekt, CRM, sa modulima HR te upravljanje projektima…i ostalima…

Ugl. Trazim ime za projekt… Domenu… Sa ovakvim stvarima kad treba biti kreativan sam stvarno antitalent :slight_smile:

Kakve su vase ideje, prijedlozi?

Vidim da se nisi maknuo daleko od prvog posta ni topica od prije nekoliko mjeseci. :blush:
Svejedno, u starom smo topicu. :o:

SaaSomange :smile: (Post must be at least 20 characters)

3 Likeova

pHRoject

Slobodna ti je com domena :slight_smile:

Bio sam na kursu za Oracle Exadata platformu i predavac nam je rekao da ovi iz Oracla prvo smisle skracenicu koja mora imati tri slova pa tek onda smisljalju sta ta skracenica znaci :slight_smile:

Ime projekta Mrkva :slight_smile:

1 Like