Ideja za zaradu! Top stvar!

Ne ma sve 5 ja sam napisao ono sto mi je palo napamet… Da sam isao toliko u to nisam iskreno hvala svima na odgovorima ali ovi koji gaze doslovno da nekim “Pametovanjem” to mi bas i netreba… Iskreno od prvog pljuvanja po temi i meni mi je vec bilo dosta komentara koje kakvih… Poštujem misljenje svakoga ali ova pljuvanja ko forumasime ne shvacam… Sve u svemu temu treba brisat ili zakljucat svakako :wink: @Malisano hvala ti na odgovoru :wink:

Shvati da nije pametovanje već ti sa smislom netko pojašnjava o čemu se ovdje radi.
Ideja je dobra kada ju imaš i trebaš ju iznijeti. Makar dobio pametovanje jer komentari su dobrodošli, ali ti razmisli hoćeš li ih primiti ili odbaciti.

Ako imaš ideju i netko komentira na tebi je da pojasniš je li se radi o komentaru na mjestu ili je tvoja ideja ipak nešto drugo.

Nemoj da te obeshrabri davanje ideja i traženje komentara jer ja ću komentirati kada mi se bude dalo, pa makar bilo i pametovanje da netko shvati o čemu se radi.

Ok ok danas netko nije popio kavu jbt… Smiri se legendo :smiley: Naslov je ideja ako nisi skuzio… :smiley:

1 Like

Imaš jako loš stav, što će te u životu jako puno koštati … ako na vrijeme ne poradiš na sebi.

2 Likeova

Božo ili kako god da se zoveš… Neznaš me nemoj mi govoriti što će mene koštati … A ako tko treba poraditi na sebi onda si to ti… To što si VIP nemoj si stavljati neku titulu pametnog na forumu… ok? Pusti ti moj stav… Nije riješ o stavu već o ideji ako neshvačaš… Ali da odem na bilo koji forum drugi uvijek će se naći pametnjakovići koji izgleda nisu otišli van kuće i dalje od tipkovnice… Ok? Osoba sma u mirovini prvo ,drugo imam obitelj i dijecu trece ako ti je problem moj naslov teme i mislis pametovati a ne napisati ono sto je tema nemoj niti komentirati… El jasno? Serete po novima jer mislite to sto imate tisuce odgovorenih tema od kojih dajem u ruku 95% su samo kritiziranja i ponizavanja vasa vas koji imate VIP “TITULE” kao neki “Pametni forumaši” Stoga ponovno molim te nemoj pisati i srat kad moram reć i ja se izvinjavam svima sto sam iskren!!! Ako nemožeš odgovarati normalo i kulturno nemoj niti pšisati na temi … El jasno?! Doviđenja ! Ja se ispričavam administratorima i moderatorima koji su pošteni i vide i jednu i drugu stranu kako se piše i omalovažava onoga tko je novi na forumu! Dosta mi je tih ■■■■*****a više ali vidim po postovima da imas dosta toga sto je lonac pa ti budes poklopac na svemu ! Čao! vozdra, sajonara kako god :wink:

Ja sam na vrijeme reko da se tema zakljuca hahaha :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likeova

Ok… Pa i vrijeme je da… :+1:

Davore? :thinking:

3 Likeova

zovi ove
https://olx.ba/shops/ALARdoo/aktivni
ukradoše ti ime :open_mouth: