Ideja za zaradu! Top stvar!

Dakle mnogi se pitaji kakva je to top! ideja da možeš zaraditi?

Kako bi bilo napraviti web stranicu sa mjernom jedinicom koja bi bila zamijena za ajmo to tako reći “Dionicu” pošto trebam ime za tu "Dionicu ajmo ju nazvati “ALAR” " E sada zamislite da “ALAR” kupite po cijeni od 1€ i ta cijena ne pada niti gubi vrijednost nego je stalno fixna ! Za svaki kupljeni “ALAR” nakon određenog perijoda primjer 6.mjeseci možete povući novac na svoj račun i isplatiti si zaradu koju ste zaradili na način da koliko ste “ALAR-a” kupili da i od dana kada ste ga kupili svaki novi korisnik je tvoja zarada na svakom “ALAR-u” tvoja !

Navesti ću primjer zarade sada da vas nebuni ono što mi je cilj pokazati kako napraviti doslovno

“Ciskulaciju novca”

Primjer.01

Kupiš ALAR po cijeni od 1 € i kupi 10 ALAR-a i platiš 10 €! za svakoga novoga korisnika poslije tebe registriranog dobiješ ajmo reći 0,50 € npr… i nakon 6.mjeseci imaš pravo povući novac na račun

Što bi izgledalo ovako… 10 ALAR-a kupljenih je ulog od 10 €

Svaki ALAR je zarada na novom korisniku 0,50 € što bi značilo zaradu na 300 korisnika novih poslije tebe koji bi ponovno kupili ALAR 0,50 € x 300 korisnik = 150 € i to si isplatiš dok onih 10 € je zarada stranice koja ti je omogućila zaradu od 150 € sa novim korisnicima! Ako netkome nije jasno što sam htio objasniti slobodno pišite da možda laički bolje objasnim smisao zarade i izrade ovakve web stranice! Ako nekoga zanima da krenemo u neki projekt da probamo ovo napraviti bilo bi super :slight_smile:

Mislim da je ovdje jasno da je to još samo jedna piramidalna šema.

8 Likeova

Možeš pojasniti od kuda će se stvoriti 0,50Eura po novom korisniku?

Ako 0,50Eura od 10eura što je novi korisnik uložio onda znači da ti dobiješ 0,5Eura, a njegov je ulog smanjen na 9.5Eura.

Ako obojica odlučite izaći iz tog sustava ispada da ti nosiš 10,5Eura, a novi korisnik 9,5Eura?

Jesam dobro shvatio? Ako jesam onda si u piramidi i ja nisam za takve uloge.

1 Like

Bojim se da nas lagano spamaš sa svim idejama o alarima, biciklima, mrežama. Lakše malo

3 Likeova

treba ključat temu i gotovo

5 Likeova

Naravno da bi prije kupio ALAR “dionicu” nego recimo NVIDIA ili Teslu. :rofl:
Jer ipak ALAR je dokazana stvar i ima kredibilitet.

Treba delat a ne :poop:

2 Likeova

Super je ideja. Milion korisnika 500.000 eura.

4 Likeova

Genijalno. Mene samo čudi kako se netko drugi nije sijetio ovakve genijalne ideje :sunglasses:, vjeruj mi samo nebo ti je granica. Sitnica, samo skupiš recimo jedno 2000000 korisnika i možeš u penziju. Top :+1:

1 Like

A jos bolje ako digne sa 0.5 na 5 eura onda i ne treba recimo milion korisnika za pola miliona eura nego to moze i sa samo 100 000 korisnika.

1 Like

Dakle, ponovno govorim… Ovo je samo ideja :rofl:

Nemoj odustajati, daj elaboriraj malo, seciraj, skiciraj. Uvjeri nevjerne tome…

3 Likeova

Da li po tebi tvoja ideja omogućuje svima obećanu zaradu ili misliš da će pofalit sredstava da isplatiš sve korisnike?

Pa iskreno neznam kako može faliti sredstva za isplatu kad je stalno vrti… primjer…

Danas dođe 300 korisnika x 1€ po ALAR-u = 300 € i postoji određeni broj mj. nakon kojih ces si moc isplatiti novac, recimo od tih 300 korisnika, jednog izdvojimo pero perić će staviti novac na 3.mj zaradu i u tih 3.mj sve što zaradi sa novim korisnicima je njegova zarada… Prođe 3 mjeseca i došlo je 3000 korisnika na svakome novome on ima zaradu od 0,5 € 3000 x 0,5 = 1500 € dakle on isplati tih 1500 € i ako želi može nastaviti ponovno uložiti koliko želi ili jednostavno povuće novac… E sada 300 korisnika kupi po 10 ALAR-a x 1 € = 30,000 € uplačeno i od toga nekoliko njih će sigurno uložiti na 3.mj neki na 6.mj neki na 12,mj i opet u tom periodu će doći još korisnika novih koji će pokrivati njihovu isplatu… Dakle ja se nadam da sam objasnio što je “IDEJA” i sam naslov govori “Ideja za zaradu!” Stoga ostali koji komentirate da ja varam i spamam varate se ovo je forum i ovoj dio na forumu nazvan “ZARADA” dakle to je samo ideja ništa više, ovi što su pogrešno shvatili meni je jako žao ali ljudi nije mi namjera zajebat koga niti varati već zarada i meni i njima… Zato sam napisao “CIRUKALCIJA NOVCA” jer novac cirkulira stalno … Odnosno svi su na dobitku… E sada neka shvati tko kako želi ponovno govorim da mi nije namijera zajebati nekoga … :confused:

Znaš li ti onaj vic:
Pita Mujo hasu: “E haso, jel bi ti pojeo go.vno za 1000 eura?”
Haso se zamisli, 1000 eura nije malo …i pristane i pojede go.vno.
Zatim Haso pita Muju: “A jel bi ti Mujo pojeo go.vno za 1000 eura?”
Sad si i Mujo misli kako 1000 eura nije malo, a taman ih je i izgubio i šta će on … pa prihvati priliku da vrati pare i pojede i on go.vno.
Nakon toga razmišlja Haso i kaže: “Bolan Mujo, šta smo mi to uradili? Oboje smo pojeli go.vno, a sad opet imamo para koliko i prije.”

A Mujo će na to: “A nema veze, glavno da se pare okreću”

4 Likeova

:smiley: Vic ti je top! Majke me nisam se dosta dugo nasmijao :smiley:

ti si mujo u tom vicu

5 Likeova

Ok, a sad konkretniji odgovor.

Problem ti je u tome što ti računaš na stalan priljev novih korisnika i to puno veći od onog broja koji će htjet izaći iz sheme, tj. uzet svoju zaradu.

A realna situacija je takva da mora doći dan kada više nećeš moći privući nove korisnike, a trenutni korisnici će htjet povuć svoje pare. Što ćeš onda?

A taj dan će doći sigurno … iz više mogućih razloga.
Jer sve i kad bi napravio svoju shemu popularnom, ta popularnost ne može biti vječna. Onog momenta kad izgubis popularnost, stat će priljev novih korisnika.
Sve i kad bi održavao popularnost visokom neko duže vrijeme, onda bi naprosto lupio u zid kad bi svi ljudi na planetu ušli u tvoju shemu i fizički nebi bilo mogućnosti da se stvore novi korisnici.
U tom vrlo nerealnom scenariju, tvoja shema i tvoji prihodi bi bili enormno veliki … ali bi i krah bio enormno velik jer bi to na kraju značilo da si zaebao veći dio populacije.
A da ne govorimo da održavanje takve popularnost jako puno košta … tako da bi debeli dio onoga što su ljudi uložili ti spiskao i na marketing…

No, da odeš tako daleko je skroz nerealno, jer tvoja shema je već debelo poznata narodu kao “piramidalna scam shema” …pa su šanse da nađeš veći broj naivnih ljudi jako male.

Osim toga, da bi tvoja matematika kolapsirala … ne mora se desit da skroz stane priljev novih ljudi. Već onog momenta kada ti se izjednači dnevni broj novih korisnika i dnevni broj korisnika koji napuštaju shemu … tebi je sustav već u kolapsu. Probaj izračunat di si s lovom ako ti dnevno dođe 300 novih, ali isto tako da imaš 300 njih koje moraš isplatit. Ili ti razmišljaš da će samo dolazit novi, a da isti neće htjet napustit sistem?

Kad ti prođe akumulativni period od 6mj koji si zacrtao … moraš računat da oni koji su bili na ulazu, sad su na izlazu. Tako da ako si imao ulaz od 300 dnevno, brzo te stiže kada ih imaš i na izlazu 300 dnevno. :wink:

A sad molim te reci koliko imaš godina?, pa ti se ove bedastoće možda lakše progledaju kroz prste. :wink:

3 Likeova

Ja kad sam bio klinac nekih 12-13 godina sam istraživao načine zarade i naletio na ovakvu neku glupost kao pošalješ 5 kuna na 6 ljudi iznad sebe, pa ti tražiš nove ljude koji opet uplaćuju level iznad sebe, i tako redom… naravno ima računice haha… i uglavnom ja vjerovo u to i slao mailove, došlo nam doma na t-com mail da se s naše adrese šalju “lanci sreće” ako se ne varam, i da se odmah prestane s tim.

ja se živ uplašio, sva sreća da stari nije bio neki znalac za kompjutere i vidio taj mail, inače bi ubio boga u meni. A ja sam se opametio u sekundi haha…

tako da, vjerujem da je i ovaj momak jako mlad, ili je stvarno tek ušao u nekakav svijet internet zarade pa misli da se može zaraditi na ovakav način (legalno).

1 Like

Pa vjerujem da nas ima više, haha … zato i pretpostavljam da je klinac i nije bad. Bad je ako ustraje biti tvrdoglav i u nemogucnosti da shvati.

Njemu vjerovatno nepoznato … nekad davnije dok su se tek pojavili lanci sreće … mnogima je to izgledalo cool ideja (kao svi smo na dobitku), pa su tako sticali dobru popularnost, velik broj korisnika … no svejedno su lupali u zid i ljudi bi na kraju ostajali bez para. Tako su onda i postali ilegalni, jer su brzo spali u domenu prevare naivnog naroda.

No još malo matematike … recimo da je shema tako složena da trebaju samo dva nova korisnika da isplate onog iznad sebe.
To znači da prvi u shemi treba uvući novu dvojicu.
Ta dvojica onda trebaju uvući nova 4 da sebe isplate.
Ta 4 trebaju pak uvući novih 8.
…pa dalje rast ljudi bi trebao izgledat:
16
32
64
128
256
512
1024
2048
4096
8000 i kusur
16000
32000
64000
128000
256000
512000
1 024 000
2 048 000
4 096 000
8 000 000
16 000 000
32 000 000
64 000 000
128 000 000
256 000 000
512 000 000
1 024 000 000
2 000 000 000 i kusur
4 000 000 000 - ovoliko ljudi više nebi bilo na planeti.

Što znači da u samo 30 koraka se stvorila potreba da zadnji sloj novih korisnika treba privući nove 4 milijarde ljudi da bi sebe isplatili. A tih 4 milijarde novih ljudi više ne postoji.
U tom zadnjem sloju je 2 miljarde ljudi koji ostaju zakinuto, tj.prevareno… i u tom slučaju to je većina populacije…jer svaki idući sloj novih korisnika mora biti veći od prethodnog da bi shema funkcionirala. Grafički to izgleda ko piramida, otud i ime “piramidalna shema”

A tih 30 koraka će se desiti jako brzo. Recimo da svakom korisniku treba mjesec dana da nađe dva nova korisnika koji će ući u shemu, to znači da bi čitav planet bio u shemi za 30 mjeseci, tj. za dvije i pol godine.

Naravno, ova projekcija vrijedi samo u slučaju kad bi svi ljudi bili tog stava: “Shema je hebena, samo svi trebamo ući …pa će biti love za sve dok god lova cirkulira”. Ali nope, brzo bi se udarilo u limit i u tom eutopijskom slučaju.

@petarvu , ovo naravno znas da ne pisem tebi :blush:

1 Like

uuuu ovo se neke opasne droge koriste. Šalim se dečki su u pravu @maxalarcon zapamti nema zarade bez da ti ulozis svoje vrijeme/znanje/novac

Ostavi se ovakvih stvari to je sve scam kategorija. I zapamti sama ideja vrijedi 0 €