Ideju za sajt

dobri i [SIZE=“4”]loši[/size]

ovo su komedije… pogotovo ona tema sto je neki frajer postao link… pucao sam kad sam vidio :D.

@neki_frajer ajde budi dobar i podjeli mi tu super ideju poslje na pm :D. Obecajem necu ukrasti :wink:

hahahaahaha citam i nevjerujem hahah

imam i ja ovcu Jacu stara par godina presla je 3497,000.00 km za 1 milijun eura ili je iznajmljujem mj. 100 eura

Jesi probao ponuditi Sanjinu ?

ja ću kupit ako može adsense u ideji

Rango, neki_frajer se prvi javio pa njemu šaljem ideju sutra pošto nisam mogao ranije. Eo da se pohvalim polozio sam ispit uporedna gramatika slovenskih jezika 8 dobio.
Ovako što se tiče skeptika da progovorim koju sa njima. Nisam tražio milione i neke pare velike jer znam da ideja bez realizacije ne vrijedi mnogo. Ja nisam sposoban da je realizujem, volio bih da nije tako, da ja mogu da radim na njoj. Ostaje nam, meni i vama da posto prezentujem ideju nekom-frajeru vidimo njegovo mišljenje o ideji.

zdravo interesanta ideja zavisi sta i kako ali to nije bitno ja bi ti nudio partnerstvo ili bi ti platio mnogo vise nego sto trazis za tu ideju ili za neke druge dobre ideje nije bitno iz koje delatnosti internet je uvek najbolji ali moze sve ja imam jednog profesinalca koj radi pise software ja zivim u nemackoj da bi znao i nije problem da se invistira ako je dobar posao ili ideja neznam sta bi ti jos pisao pisi mi nazat na [email protected] tvoj tel da bi moga da te nazovem i da pricamo o svemu detajlno pozdrav

Ja imam 50 ideja za 50 projekta, ali nemam pare i neznam programirati, nek se javi ko hoće moju ideju pa kad zaradi milijarde neka uplati pola meni na račun, takav je dogovor. Ako projekt propadne rizik onoga koji je potrošio nekoliko mjeseci na programiranje i živcirao se, ali ja neću držati noge u zraku, bavit ću se marketingom. Imam mnogo iskustva u marketingu ali nažalost neznam programirati. Ako netko hoće jedan od tih 50 projekata nek se javi. Nemojte se smijati, ovo je ozbiljna ponuda…

Ja ti dam 4€ za ideju, necu ju realizirat vec me samo zanima o kakvoj se to vrhunskoj ideji radi :smiley:

@fico7489 …sve pet, samo što marketing neide bez para kojih kažeš da nemaš. Tako da svoj dio uloge onda u takvoj kombinaciji ne možeš odraditi kako spada. A dobro odrađen posao s programerske strane može biti bačeni trud ako nema i jak backup da se sve to progura kako spada!

Sve na stranu, ovo je lutrija. Kupac vjerovatno mora platiti prvo da bi dobio ideju, a ideja može biti bilo šta.

Ma nije ni lutrija, ko kupi gubi :). Ideja ima kolko se hoće i uvek će ih biti, “samo” ih treba realizovati.

eo onako kad se prica o idejama da vas pitam sta mislite bi li se mogla organizovati afilate mreza koja bi radila sa potpisima (linkovima) sa foruma. Nisam naisao na takvu mrezu mozda je i nemoguce napraviti tako sta. Cijana bi se formirala na osnovu broja poruka i jacine foruma ili bi kupci sami nudili cifre za potpise i mreza bi na kraju svakog mjeseca isplacivala odredjenu uplacenu cifru ako je potpis uredno stajao mjesec dana uzimao bi se neki procenat itd. ja mislim da sam ovu mislio prodat za 2 evra ideju. vrijedi mnogo vise ali ja nikada necu biti u stanju takvo sta napraviti pa ne vrijedi pisljiva boba.
ideja za 3 evra je bila cini mi ako se mogu sjetit da se napravi sajt preko koga ce ici kupovina usluga koje se mogu online obaviti. Tu bi ubacio poslove koji se mogu obaviti preko skajpa instrukcije iz jezika, gatanje, eo meni na primjer treba trenutno daktilografkinja ja da pricam ona da pise a i to moze preko skajpa a ima starih sekretarica po bosni sto imaju penziju 200 maraka pa bi jeftino to radile… psiholog onlajn dje bi psiholozi preko skajpa pomagali ljudima itd itd Zadatak sajta bi bio da osigura novac potrosaca i da ne dolazi do prevare ako neko uplati 20 evra za psihologa da neko uzme pare i pobjegne. sajt bi imao postotak npr 5 posto. u slucaju spora administracija sajta bi se uvijek mogla ukljuciti na skajp ili provjeriti na drugi nacin da li je usluga izvrsena. psiholozi bi npr morali imati skeniranu diplomu itd. Ovo je pravi period za takav tip sajta u srbiji bosni cg je uveden pejpal, narod ima internet narod nema para narod ima vremena i ima sta ponuditi od znanja. Ovaj sistem je pogotovo dobar jer niko nema povjerenja u prodavca usluge a ovaj sajt bi sprijecio prevare prodavaca. Ja sam nedavno kupio 15 clanaka za manje od 2 evra. Clanci su jedinstveni i sasvim solidni. Ocu reci da narod zeli na bilo koji nacin da zaradi bilo sta. Pa ljudi i dalje klikcu na one reklame za 0,0002 dolara i trose vrijeme a posjeduju neki talenat i znanje koji mogu skuplje naplatit i pametnije potrosit vrijeme. Eto da znate kakvo sam ja zlato dao za 3 evra i neki frajer mi nije dao 3 evra, ali covjek sam, oprastam.

Da ne otvaram drugi oglas (mislim da ovakvi oglasi ne podižu kvalitetu foruma jer se nude stvari koje su vec poznate). Prodajem metodu za zaradu 5$/dan. Cijena 50$ (zarada od 10 dana). Plaćanje PayPal. Za starije clanove foruma i one u koje mogu imati povjerenje moguće je plaćanje nakon 10 dana (znači nakon sto zarade 50$ ovom metodom), za ostale solarni način plaćanja. Koristio sam ovu metodu prije par godina kada sam tek počeo zarađivati na intenretu. I prije par dana išao isprobati je li još funkcionira, i sve funkcionira savršeno, zarada za zadnjih 5 dana 26.64$. Potrebno vremena za ovu metodu oko 1h dnevno. Ostale informacije na PM.

ako može adsense ja sam za

[quote=“raspad007”]eo onako kad se prica o idejama da vas pitam sta mislite bi li se mogla organizovati afilate mreza koja bi radila sa potpisima (linkovima) sa foruma. Nisam naisao na takvu mrezu mozda je i nemoguce napraviti tako sta. Cijana bi se formirala na osnovu broja poruka i jacine foruma ili bi kupci sami nudili cifre za potpise i mreza bi na kraju svakog mjeseca isplacivala odredjenu uplacenu cifru ako je potpis uredno stajao mjesec dana uzimao bi se neki procenat itd. ja mislim da sam ovu mislio prodat za 2 evra ideju. vrijedi mnogo vise ali ja nikada necu biti u stanju takvo sta napraviti pa ne vrijedi pisljiva boba.
ideja za 3 evra je bila cini mi ako se mogu sjetit da se napravi sajt preko koga ce ici kupovina usluga koje se mogu online obaviti. Tu bi ubacio poslove koji se mogu obaviti preko skajpa instrukcije iz jezika, gatanje, eo meni na primjer treba trenutno daktilografkinja ja da pricam ona da pise a i to moze preko skajpa a ima starih sekretarica po bosni sto imaju penziju 200 maraka pa bi jeftino to radile… psiholog onlajn dje bi psiholozi preko skajpa pomagali ljudima itd itd Zadatak sajta bi bio da osigura novac potrosaca i da ne dolazi do prevare ako neko uplati 20 evra za psihologa da neko uzme pare i pobjegne. sajt bi imao postotak npr 5 posto. u slucaju spora administracija sajta bi se uvijek mogla ukljuciti na skajp ili provjeriti na drugi nacin da li je usluga izvrsena. psiholozi bi npr morali imati skeniranu diplomu itd. Ovo je pravi period za takav tip sajta u srbiji bosni cg je uveden pejpal, narod ima internet narod nema para narod ima vremena i ima sta ponuditi od znanja. Ovaj sistem je pogotovo dobar jer niko nema povjerenja u prodavca usluge a ovaj sajt bi sprijecio prevare prodavaca. Ja sam nedavno kupio 15 clanaka za manje od 2 evra. Clanci su jedinstveni i sasvim solidni. Ocu reci da narod zeli na bilo koji nacin da zaradi bilo sta. Pa ljudi i dalje klikcu na one reklame za 0,0002 dolara i trose vrijeme a posjeduju neki talenat i znanje koji mogu skuplje naplatit i pametnije potrosit vrijeme. Eto da znate kakvo sam ja zlato dao za 3 evra i neki frajer mi nije dao 3 evra, ali covjek sam, oprastam.[/quote]
super su ideje

da dobre su ti ideje

Postoji već mreža za prodaja/kupovina linkova iz potpisa.