Ideju za sajt

Prodajem ideju za sajt koja je vrh vrhova od koje se sa malo rada mogu milioni zaraditi. Cijena 3 evra. Molim bez glupih komentara.

I imam još jednu koja će privuć dosta naroda ali od koje je teže zaradit. Cijena 2 evra.

mozes samo napisat tema o cemu se radi npr.sport , politika, news portal

… prodajem tri macke; dvi razlicite jedna ista; Cijena 1 euro.

Ja prodajem mačku za pet eura.
Tko ju nauči letjeti (bez pomagala) može s njom nastupati na TV.

Ovo nije glupi komentar nego ozbiljna ponuda.

Imam i ja jednu ideju za tebe Ognjen, umjesto da prodas ovu za 3eura, sam ju realiziraj i zaradi milijune. :D… svasta :facepalm:

Mnogi ljudi su imali ideje pa su završili:
http://bit.ly/8iw7ew

Zašto ti onda ne zaradiš milione? haahahahhaaha

zasto ja ne zaradim milione? nebojte se vi za mene, meni ce jos dobrih ideja lako pasti na pamet.
evo malo informacija druga ima veze sa sportom a prva sa svacime i ucestvuju ljudi u sajtu kao i u drugoj. Mislim da su ideje dobre serem da ce se zaradit milion, ali prva ideja je dobra za zaradu samo tako, normalno to zavisi kako ce se sprovest ideja, ali ideja kao ideja ima potencijal. ako neko nije kreativan a ima para neka kupi tu ideju.

Molim bez glupih postova.

Post ne moze biti glup, moze samo biti glup onaj ko pise post.
Evo priznajem da je glup post pun fraza ko u svakog nadobudnog klinca punog sebe koji misli da je prepametan i da je glupost koja mu je pala na pamet najjebenija ideja na svijetu ali ja sam ozbiljan i mislim da je ideja veoma dobra i kazem najbitnije je kako ce se ostvariti ta ideja, ja nisam sposoban da je ostvarim kvalitetno ni finasijski ni znanjem a ako neko kao sto rekoh nema kreativnosti i fali mu ideja za sajt ja bih rado pomogao i naravno zaradio bar nesta sitno

Moram te razocarati, ali ideje ne vrijede nista. Vrijedi tim koji realizira iste. Iz istog razloga VC-i investiraju u timove, a ne ideje. Ne hejtam, niti bilo sto slicno, samo ti dajem konstruktivni savjet. Sto se tice zarade, gotovo svaki sajt se moze monetizirati bez obzira na temu istog i o cemu se radi, tako da monetizacija opet ovisi o nekim drugim stvarima u koje sad necu ulaziti.

Kupujem prvu za 3 eura!
Neka se ovaj mali grize koji je isto mogao lijepo od mene dobitii 20 kuna da je bio pametan.
http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=34164

Jel kupljeno? Da ti šaljem ideju a?

Ne može se na svakom sajtu dobro zaradit.

da, ti si stručnjak pa znaš

Ne no si ti. Ćuti Kosta.
Ko da kažeš na svakom se autu može dobro zaraditi. Lupaš gluposti jer si ljubomoran.

A na što sam to ljubomoran? :wink:

Ljubomoran si zbog jugića u tvojoj glavi.

Nego što, šalji. I napiši kako da ti platim. Poslije ćemo jedan drugog hvaliti na onoj temi dobri trgovci.