If uvjet petlja ponovno

idemo ponovno ispočetka
Ja imam samo ovaj originalni html kod u kojega bih želio staviti petlju da pokazuje sve tri opcije da mogu kliknuti na njih pa kada kliknem na prvu onda samo mogu kliknuti druge dvije i onda na kraju samo treću i na kraju više ni jednu svaka opcija kad se klikne na nju trebala bi postaviti pitanje bazi podataka da li u polju “plan” piše “1” ili je “prazno” baze imaju polja ID, PLAN a naziv baza su LINE1, LINE2 I LINE3
Ako mi netko može napisati php za to skripta je u pastebin
https://pastebin.com/3SyfeT37

Zasto imas tri baze?
Da li mislis na tri tablice?

Uzmi neki php tutorial i nauci.
Odvoji vrijeme za ucenje.

1 Like

Ni tocke ni zareza pa neka se drugi muce odgonetnuto sto tebi treba. Malo tko ce se zezat s ovim, a ima ljudi koji zele pomoci.

I ako je nekome bas dosadno ce mozda programirati nesto za druge. Uglavnom mozes dobiti dobre smjernice ako trazis jasno i razumljivo i ako imas volje sam nauciti.

4 Likeova

Tri su baze podataka ili tablice oprostite što se neznam točno izraziti, pokusao sam ja s tutorijalima no sve sto sam napravio mi ne radi na ekranu mi se ne prikaze nista. Ne treba meni netko sve isprogramirati nego mi dati primjer za zednu bazu i barem prvi uvjet i gdje tocno moram u html ubaciti php.
Hvala ako netko ima volje pomoći.

Isto kad bi dijete umjesto prvog razreda osnovne htjelo upisati odma fakultet.

“jorgovan” hvala na pomoći

Nesto radis, a nemas pojma.

To ne ide tako.

Ovo sto pitas su osnove osnova.

Ljudi su tu da pomognu, a tutoriala imas na netu koliko hoces, besplatnih. Pocni uciti , ako zapnes, netko ce ti pomoci.

Hvala

Hmm. Nema veze što ne znaš, ali ti izgleda preskačeš korake i to nije dobro.

Hajde prvo nauči, ili pitaj, kako se php ubaci u HTML pa onda ćemo kasnije ići baze i petlje. Moraš ljudima dati primjer koda, da vide što te muči a što ne. Po ovom do sada pročitanom, ti si 10g radio kao kuhar, smučilo ti se i sutra bi aplicirao za junior php developers?

1 Like

To su oni seminari sto se reklamiraju po facebooku, za 20 sati postani db arhitekt ili za 60 sati php senior. :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Ne razmujes sto je baza, sto je tablica itd…
Nadalje, pitas za jednostavan query.

Evo ti super mjesta, koje ako znaš prođi još jednom ispočetka sve linkove.
A onda kreni dalje.
Bios am isto gdje si sada, preskakao no ne ide tako.