Igrice za neznalicu

Postoji li lista najigranijih igrica u HR ili lista najbolje ocjenjenih igrica?
Postoji li lista najposjećenijih sajtova sa igricama u HR (gemius???)?
Od kuda skidati igrice?

Što se tiće najposjećenijih iz oka ti mogu reći da su to redom, igre123.net , igre123igrice.com , gizdic.com , igrice-djevojcice.com , igre-igrice.com , igrice-games.com , igre.co.ba… nemoj uzet za rijeć

U hrvatskoj ima pojedinih igrica koje dnevno googlaju i do 2 000 ljudi, a o kategorijama da ne govorim. Mislim da nigdje nema lista jer ih čuvaju oni koji ih znaju, ali sa iskustvom se pronalaze…

Igricu možeš skinuti sa 90% sajtova sa igricama, preko firefoxa!

Nekak sam si mislio da postoje stranice koje služe samo za DL igrica. Sada znam kako to ide.

Napravio sam popis sa gemiusa ali tamo nema nekih sajtova tako da će mi tvoj popis dobro doći dok se za ostalo moram sam snaći…

TNX

Ne znam zašto ti služi popis najposječenijih. Ako ti treba neki savjet oko ove tematika pitaj na pm, rado ću ti pomoć!

Trenutno sam u istraživačkoj fazi kada gledam koji bi format naslovne sličice bio najoptimalniji.
Ima svega…
150x100, 97x35, 75x55, 100x100, 180x100

I kako se dolazi do te slike? Svako si sam radi snapshot iz igrice ili postoji neki drugi način? Vjerojatno ovi sa najmanjim formatom nemaju brige jer lako mogu srezati tuđe. :slight_smile:

TNX, imaš PM.