Ima li božićnice?

Evo da čujem kako se hvalite s božićnicama, moja baš nije za pohvalu:
tragičnih 132,72 iliti okruglo 1000 kuna, i to u bonu, a riječ je o poznatom njemačkom trgovačkom centru :roll_eyes:
Ne znam da li da se plačem ili smijem iznosu :rofl:

Nama su digli na 300eur. Guraju pred izbore (drzavna sluzba)

1 Like

Ima, ima :smiley:
Kod nas je 400€, isplata na račun uz plaću. Ništa bonovi i slično mazanje očiju.

2 Likeova

Kome da pošaljem CV :smile:

I ja bih isto, ako može :sweat_smile:

Vjerojatno će biti nešto :slight_smile:

Uz to kroz godinu ide uskrsnica i regres, ukupno do 650€ ili koliko je već moguće neoporezivo isplatiti.

1 Like

Regres nikad nisam dobila, a uskrsnica je bila 66,36 eura tj.500 kuna.
Uvijek mi bude smiješno kako se ljudi čudom čude kako su to mali iznosi, jer u pitanju je njemačka firma…što ćeš, ovi su škrti, nisu svi kao DM…:joy:

Ja sam se ove godine odlučio na isplatu 500,00€ božićnice, i mogu reći da sam baš ponosan sto smo to uspili zaradit.

Iduće godine mi je plan 13. plaća.

Smatram da je dobar tim (zaposlenici) alfa i omega uspješnog biznisa, a uspjesan “gazda” je onaj tko sastavi uspješan tim ljudi oko sebe :slight_smile:

6 Likeova

S obzirom na to da poslodavac nije obvezan isplacivati bozicnice, uskrsnice, regrese, nagrade i ostale “perkove”, smatram da niti jedna isplata takve vrste ne moze biti premalena.

3 Likeova

1500e bruto, oko 1168e neto, dobro će doći :grin::grin:

2 Likeova

Uvažavam tvoje mišljenje, ali se ne slažem s njim u mom slučaju, vezano uz kompaniju u kojoj radim; da ne ulazim u detalje :blush:

Slažem se.

Ljudi su najvažnija karika u firmi i ako imaš dobar tim nema toga što se ne može napraviti. S dobrim ljudima prepreka je samo vrijeme u kojem se to mora napraviti.

Zato ljude treba nagraditi ako je moguće.

2 Likeova

Ima, I to 500 eurića :grin:

2 Likeova

Radiš kod @s.perkovic ? :smile:

1 Like

ima u firmi u kojoj radim, nije jos isplacena, al bude do 20. i nece ic iznad €200 (u tom rangu)

zato je ona veća u mojoj firmi, €300
zaposlenici dobili poklon bonove dodatno (a ne da je to Božićnica)
+
Q4 dodatni bonus za rezultate isplaćen

plus, zaposlenici imaju placeni dopust 22.12. i kolektivno poslani na odmor do 03.01. (ja ću ih pokrit za to vrijeme)

5 Likeova