Ima li smisla ulaziti duboko u Angular 1?

Pozz,

kao sto naslov kaze, ima li smisla da ulazim duboko u angularjs 1?? Citam dosta po internetu da angularjs2 gotovo da i nema veze sa angularjs1 da je totalno drugaciji pristup izradi SPA itd itd itd…

Takoder citam da ljudi vise preferiraju reactjs nego angular2…

Sto mislite oce li se uskoro trziste za developere koji znaju samo angularjs1 zatvoriti?

Volio bih znati vase misljenje…

Pozz :wave:

trziste se nece zatvoriti za developere sa znanjem samo angularjs-a, ali s obzirom da vec najavljuju i angular 3 i angular 4 za kraj sljedece godine dublje ulaziti u angular1 i nema nekog smisla.

Angular 1 je relativno spora stvar u odnosu na dvojku, a pored toga ne dolazi sa ES6 (2015), kao ni sa TS-om koji vec ima Angular 2.

Ako te vec interesuje kreni sa Angularom 2, na kec zaboravi.

Moj savet je da ako nisi kreno sa ng1 radis i nema potrebe da pocinjes prosto da se ne zbuljujes jer drugacici su pristupi u ng2.

od kud ti to da najavljuju angular3?

Ja se samo nadam da nece promijeniti sve u 3 verziji :stuck_out_tongue:

Kaj je to? blogspot.hr? Pa to se ocito netko zajebava.

Meni je blogspot.de i ne ne zajebava se nitko

Angular je odličan framework, i 1 i 2, al za neke stvari se ne mogu složiti.

Izdali su framework koji ima potpuno novu arhitekturu od prethodnika, nemogućnost migracije postojećih aplikacija te solidan learning curve, ali su ga nazvali Angular 2.

Sada izdaju noviju verziju Angulara 2 sa nešto novih mogućnosti i umjesto da se ušute i da to prođe neprimjetno sa nekom standardnom oznakom nove verzije, oni ponovo mijenjaju ime što dodatno zbunjuje sve a posebno početnike koji žele da krenu sa učenjem.

I dalje sam skeptican jer nisam nista nasao na sluzbenim stranicama, al ajd :slight_smile:

ajde dobro. I dalje sam skeptican jer nisam nista nasao na sluzbenim stranicama, al ajd…