Ima li zainteresiranih za oglašavanje

Ovo je neformalno zato je tema na ovom mjestu.
Uglavnom spremam jednu stranicu koja će se baviti prodajom nečeg (više detalja kad bude gotovo).
Kada sve završim tražit ću oglasni prostor.
Sad u sve to ulazite vi. Zamislio sam to kao jedan affiliate program i nudit ću zainteresiranima 5% o prodaje koju ostvari kupac koji dođe sa stranica “medija”.
Nakon 1 mjesec “medij” će moći odlučiti hoće li nastaviti prikazivati oglase i zarađivati putem affiliate prodaje ili ćemo dogovoriti neku fiksnu cijenu oglašavanja.

Trenutno sam u fazi pripremanje svega toga i sad malo proračunavam koliko će mi to biti isplativo, jer samo početnog uloga ima cca 50000kn.

Sad je moje pitanje bili se ovdje našao netko zaintereseran koji bi htio tako surađivati sa mnom.
Znam da je malo glupo pitanje jer nisam niti naveo o kakvim se proizvodima radi, ali htio bih samo otprilike znati imali tko zainteresiran.
Evo mogu samo reći da će prosječan iznos provizije po prodaji biti 30-tak kn.

na koji bi način išlo oglašavanje, tekstualni linkovi i opis, slicno kao adsense ili klasicni graficki/flash banneri?

Koja tematika stranica dolazi u obzir. Ako može zabavni sadržaj, recimo da sam zainteresiran

Affiliate partnera se uvijek nadje ako je primamljiva provizija.

Kao sto si sam rekao, nisi naveo glavnu stvar… Proizvod ?

Aff linkove nije problem staviti i nije problem probati i sa aff bannerima neko vrijeme ali ako neće biti efekta, radije će vrtiti google oglase.

Probao sam svašta, mogu probati i to.

Oglašavanje bi išlo putem bannera, tekstualnih linkova…
Uglavnom svatko bi dobio svoj affiliate kod, tako da se taj kod može implementirati u bilo što.
Također statistika bi bila dostupna 24h dnevno u realnom vremenu.
Nema neke selektivne kategorizacije stranica, jer sve stranice relativno dobro prolaze dok su posjetitelji stariji od 18, odnosno oni koji imaju kupovnu moć.
Kad bude sve gotovo 1-2 mjeseca javit ću vam se.
Znam da nije baš pitanje na mjestu, ali kad dižeš kredit da bi uložio u nešto moraš biti siguran u neke stvari.
Toliko od mene, čut ćemo se za mjesec dana kad sve bude gotovo.

LP

Sretno s projektom !