Image share plugin

Da li postoji neki plugin u wordpressu koji omogućava share-ovanje na facebook samo slike a ne i čitavog posta, a da opet link vodi ka postu? Šta hoću reći, da to izgleda kao kad npr. share-ujem neku fotku sa flickr-a, jer se ona na fb pojavljuje u vidu slike a ne posta, a opet vodi ka čitavoj stranici. Znam da je moguće share-ovati samo fotku uz pomoć direktnog linka do nje (tipa mojsajt.com - Domain registration by Plus Hosting i ona bi izgledala ovako) ali meni je cilj da ljudi na stranici kliknu na sliku, ne videći da je u pitanju post, a da opet otvore čitavu stranicu. To bi trebalo ovako izgledati na stranici
Guglao sam i pronašao neki plugin slingpic međutim njega nema u zvaničnoj bazi wordpressa a ova verzija koju je neko uploadovo ne radi taj posao kako treba.
Ako neko zna neko rešenje neka pomogne da ne instaliram gomilu “image share plugina” koji zapravo ne rade ovaj posao.

Zar ti nije lakše uraditi nešto ovako:

U header ubaciti ovako nešto…

<!--Facebook Meta Tags-->
<meta property="fb:app_id"          content="APP ID" /> 
<meta property="og:url"             content="URL STRANICE KOJU HOĆEŠ SHARE" /> 
<meta property="og:title"           content="NASLOV / TITLE" />
<meta property="og:description"     content="OVDJE NAPIŠI ŠTA GOD HOĆEŠ, OSIM DA ČITAŠ ČITAV TEKST STRANICE" /> 
<meta property="og:image"           content="SLIKA KOJU ŽELIŠ PRIKAZATI" /> 
<!--End Facebook Meta Tags-->

Ovo dole je standardno za shareovanje na facebook…

<div id="fb-root"></div>
<script>(function(d, s, id) {
  var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
  if (d.getElementById(id)) return;
  js = d.createElement(s); js.id = id;
  js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3&appId=1578924679040981";
  fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

<div class="fb-share-button" data-href="STRANICA/LINK KOJU DIJELIŠ" data-layout="button_count"></div>

Ako je to što si htio, i što sam ja razumio, lakše rješenje nego koristiti neki tuđi plugin, za koji ne znaš ni šta je napisano u njemu…

Sad ću pokušati pa javljam jel to ok