Imal ko problem sa plaćanjem preko pejpala

Ne prolaze mi uplate na upwork preko peypala ima li ko još problema

nevjerovatno mi je da paypal nema live saport, no ih čoek mora ganjat za bilo kakvo pitanje

mislim da imaju broj telefona negdje, moraš ih zvati :frowning: a nešto je privremeno, samo danas možda šteka

1 Like

Od pocetka Covid krize PayPal nema telefonsku podrsku.
Sve probleme rjesavaju putem ticketing sustava (messaging center).
Na odgovor se ceka do 24 sata.

1 Like

Drago mi je zapravo čut da je problem generalan. Ja sam mislio da samo meni…al danas sam posumnjao da je zapravo problem kod svih. …a sad vidim da stvarno jeste kad je i tebi.

sjećam se ja mislim da je bilo prije 2 godine … ista situcija, tehničke poteškoće … bgmi je trajalo par dana

Pa zar ti ne bi bilo draže da je samo tebi problem no što je problem generalan. Đe tu empatija? Bi li Džizus tako stvari sagledavao da mu se desio problem sa pejpalom?

.

Samo te vučem za jezik da ti ukradem vremena da bi ti napisao neki dugi post (koji ja vrlo vjerovatno neću pročitat) i da ne bi pravio nove puzle i yt kanal.

1 Like

A gle…ako je generalan, alert je na max, svi ga rješavaju…i bit će rješeno uskoro.

Ako je samo moj problem, mozd niti ne znaju za njega. Ako i saznaju, koliki ce im biti prioritet da riješe.

I nakraj krajeva, mozda mi namjerno zadrzavaju pare…dok ne prode neki vremenski rok dok ne ustsnove da zarada nije od neke scam scheme…

Maknuli su sa stranice ovo crveno upozorenje da nešto ne radi…ali ja i dalje ne uspijevam povući novac.
Jesi ti uspio uplatit?

EDIT: i opet mi nakon pokušaja povlačenja stoji saldo na Paypalu uvećan za iznos koji sam pokušao povući. Možda ovog puta ostane, haha.

Kod mene je bio problem sa bankom. Banka blokirala slanje para zbog ucestalog placanja, sad ih zovem svaki dan da odblokiraju. Posto poslije jednog dva placanja onlajn kad odblokiraju, opet sistem sam blokira.

Mislio sam da je do pejpala jer mi je plaćanje ranije išlo preko pejpala, ali mi se isti problem pojavio i kad plaćam direkt karticom tako da je bilo jasno da je do kartice. Probaj kontaktirat i ti banku i vidjet da nije možda do njih. Ako ništa drugo ovi iz podrške banke možda ti mogu potvrdit da je do pejpala i iz logova il čega već reć više o tome. Ako već nisi to odradio

Hvala za taj info. :wink:
Pitat ću baš.

Još uvijek nisam uspio… i ne mogu vjerovati da ne nalazim nikakav email. Sve neke FAQ liste ili ASK community.
… a na communityu ima gro tema gdje nekome drugome isto ne radi withdraw i nitko ne odgovara. :confused:
Katastrofa.

Sutra ću u banku, ali sumnjam da je do njih. Pošto sam dobio i od shopify-a obavijest da nisu uspjeli naplatiti svoj račun preko paypala.


Stvar će biti riješena unutar 24h ako je do njih.
LP

1 Like

Jesam…nasao sam taj message centar, poslao i sad cekam.

evo sad mi drug kaze da su mu iz sparkasse banke bih rekli da je neko skoro preko paypala pokušao zloupotrijebiti sparkasse kartice i da je zbog toga banka svim tim obuhvaćenim karticama onemogućila plaćanje preko paypala … i svako ko želi ponovo da koristi paypal mora otići u poslovnicu banke da zamijeni karticu … eto ako ste iz bih, imate problema sa plaćanjem preko paypala, zovite ih i pitajte …