Imam problem sa linkom na stranici - help

Pozdrav ekipa,

Imam problem sa linkom izbacuje stalno “this webpage has redirect loop” kad kliknem na url nece da otvori (pise u google chrome), znate li koje je rijesenje ?

Znam samo da se meni to u Chromeu dešava u posljednje vrijeme - na raznim stranicama, portalima… A surfanje pokazuje da ljudi prijavljuju problem još od 2010. godine.

1 Like

Da i meni u chrome samo to radi, samo ne razumijem zasto se to desava ? Mislim siguran sam da ima neko objasnjenje :slight_smile: hvala tsereg.

Ta bi se poruka trebala pojaviti kada preglednik pristupom nekom URL-u s poslužitelja dobije direktivu za preusmjeravanje, a URL na koji se preusmjerava je identičan onome kojem je preglednik pristupio (s time da ova petlja može nastupiti i indirektno, nakon više preusmjeravanja). Taj bi se problem morao moći riješiti jednostavnim dodavanjem još jednog parametra u URL koji nema drugo značenje nego da se mijenja.

Danas mnoge stranice koriste AJAX, koji asinkrono, nakon učitavanja glavne stranice, vrši daljnje pristupanje URL-ovima, gdje su isto tako moguće redirekcije.

No, ono što su ljudi prijavljivali, a što su još tamo 2010. godine ovi iz razvojnog tima za Chrome nudili kao privremena rješenja i nije imalo neke veze s time. Npr. nekakvi višestruki loginovi koje Chrome ima, pa brisanje cachea, svašta nešto, što na prvi pogled ima malo veze s redirekcijom…

1 Like