IMAM PROBLEM This site cant be reached!

Pozdrav ljudi hitno mi je molim vas da mi pomognete
kad udjem na google i krenem na svoj sajt This site cant be reached ovo izbaci + ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Stavljao sam uredno clanke na svoj website i danas da udjem na njeg ne moze ovo mi izbacuje na
OPERI … Google Chrome … Mozila
Znaci pokusao sam da restartujem ruter i jos neke slicne stvari sto sam citao po internetu i nece …

Kad mi neko drugi udje na sajt radi mu sve normalno

Probaj se hostingu javit. Mozda su te blokali…

moze biti milion stvari

Do hostinga nije koji milion stvari …

Nije do hostinga druze .

uradi backup, obrisi sve i stavi nesto u index.html fajl i samo njega ostavi u public_html

ako je wordpress pogasi sve plugine pa pali jedan po jedan

da li se mozes spojit ftp-om?

hahaha, ne milijon nego miljardu stvari moze biti. za pocetak posalji nekom prijatelju ili meni ili mozes ovdje da pogleda site dali on stvarno ne radi.

Ili jos bolje odi na http://downforeveryoneorjustme.com/

Nakon toga ako je za sve down onda moras kontaktirat hosting…

Pise da radi web site samo meni ne radi sta cu hosting kontaktirati kaze mi vlasnik hostinga nije do njega do interneta je

Probaj na drugom uredjaju, ako ni tad ne radi ( a svim ostalim radi ) onda je tvoja ip (range?) banovana na serveru.

Gdje hostaš kad je vlasnik support? :open_mouth:
Najčešće je u slučajevima kada samo ti nemaš pristup sajtu samo do blokade tvoje IP adrese od strane servera.
Pošalji svoju IP adresu hosting poslužitelju da te odblokira.

Edit: Ovdje lijepo pogledaj koji ti je IP ako ne znaš kako…

Eto, vidis napredujemo. probaj sad s drugim browserom otvoriti site, naprimjer IE, kladim se da ce raditi.

Zvao sam internet provajdera i rekao je da ce oni nesto ip adresu promjenit jer kod menee je staticka nesto

Evo sad web radi hvala svima sto su pomogli