Imam račun na Instagramu, a ne znam kako unovčiti

Pozdrav ljudi,
imam stranicu na IGu vezano za aute.
Imam 56k pratitelja i dnevno mi rasze po 700-1000, reach je oko 1 000 000 dnevno.

Sad ja ne znam šta i kako da unovčim, da prodajem neke proizvode sa Alija kao Dropshipping ili odjeću? U teškoj sam situaciji, ne znam kuda bih. Molim iskusne da me upute, značilo bi mi previše.

Znm da je uskoro Q4, skače online prodaja pa bih htio što brže doći do odgovora.

Dropshipping je ozbiljna prica, ako si upucen i znas da radis posao samo napred moci ces nesto da prodas sa tom stranicom, ne verujem da ces moci da prodas nesto od odece na stranici vezanoj za automobile. Verovatno su ti ljudi sa svih strana sveta pa opet koju god prodaju da radis pitanje je kako ce proci i kako ces naplatiti, poslati…

1 Like

Imam i ja od 175k monetizirao sam ga lako. Ista je tematika.

Ako želiš istrukcija i ozbiljnu pricu javi se pa čemo se dogovoriti oko cijene.

Ali samo ako mislis ozbiljno.

1 Like

Ma nemogu sad nikako ni razmišljati o novcima, trenutno mi je svašta naletilo…

Jel vam stranica o određenom proizvođaču i tipu auta ili sve?

Bez novca ukoliko nemas nikakvog znanja nećeš ništa postici.

Imaš jedan pokušaj da napraviš posao ljudi kasnije ne oprastaju. S pred znanjem ukoliko zelis zaraditi vece novce nemoj ni pokusavati.

Svega ima…

Imam ja znanja, samo trenutno nisam u najboljoj novčanoj situaciji, imam milion troškova, samo me zanima ići sa odjećom ili nekim proizvodom ili nešto treće.

Onda odlično. Mozeš bez problema prodati IT proizvode i opremu, mobitele, literaturu… markiranu odjecu, razne online usluge.

To sam ja sve prodavao i išlo mi je sve dobro nije bilo nigdje velikih oscilacija. Sada trenutno prodajem proizvod koji je direktno vezan za automobile.

Dobro druga je stvar sto sam ja pripremio teren na full dobio par ponuda od raznih proizvodaca, a i sada ih znam dobiti. Sve ponude sam odbijao i krenuo prodajom… gore navedeno sam rotirao svako malo …

1 Like

Upućen sam u DS podosta.
Odjeću sam mislio ili Teespring ili Printful.

Odlično, hvala puno.
Samo još da pitam to nabavljaš preko Alija ili?