Imate li dobre domene? Showcase

Zakasnio si bila je slobodna.

zanimljiv info, bar meni oko domena, sportal.rs domen prodat za 4000 dolara 2021 godine i odmah su ga redirektovali na https://sportal.blic.rs/ dakle blic kupac

zanimljivo da je nekad bio tada ponajbolji sportski portal u srbiji neđe oko 2009-2013 i onda poslije par godina rada je ugašen sajt iako sam siguran da su imali baš dosta posjete. dal im se nije isplatilo ili šta li. uglavnom ta neka firma iza sajta koliko znam je imala i isti fazon u bugarskoj sportal.bg koji i dalje radi. dok je radio ovaj srpski sajt nakupili su se tonu beklinkova. dakle blic je to iskoristio i kupio domen 2021 i iako godinama neaktivan i sa prilično starim linkovima, sračunali su ljudi da im se isplati. još jedan interesantan info od prije par mjeseci je da blic traži da kupi domaći sajt iz oblasti medicine

1 Like

Ja sam redovno citao taj sportal.rs. Bio bas popularan sajt.

Da li sam možda pokupio tvoju (2015-16) domenu. Nešto mi vuče na tebe :smiley: Amadex ( Amar)…

radio.ba :smiley:

Ja pokusavam smisliti neku kratku domenu za bio linkove url shortener pa mi neide ako tko naleti na nesto super

Jesi, ja sam je prodao vlasniku OLX.ba zajedno sa webom