Imate li dobre domene? Showcase

jebiga. prilično sam siguran da sam je provjerio prije nekih sat dva (max) na godaddy i da je bila slobodna


ođe još stoji da je slobodna

Ja sam je isto jučer ujutru čini mi se provjeravao bila je slobodna

Vjerujem da je bila, u medjuvremenu je netko vec zgrabio a nisam ja :slight_smile:

Jel kupovao neko nekad nyc domen?

Vidim jedan fin .nyc domen upravo istekao. Da bih mogla regitstrovati moram po pravilu imati ili firmu u New Yorku, ili mjesto prebivalista, sto nemam.

I pri reigistraciji me pita da navedem adresu. Kake su sanse da neko rucno provjerava ako bubnem bilo koju random NYC adresu ? Domen bi koristila sa za redirekciju samo.

internetoko.com (iz 2015, odobren za Adsense, prodaje se :slight_smile: )

Trudnoca.hr istekla prije par dana.

1 Like

Dobra domena, ima ok linkove. Al danas je zahebano podizati takve sajtove…slično kao i kod zdravlja, ljekovito i sl…ljudi svašta vjeruju što se napiše pa se kasnije čude kao pura dreku…

Lijecnik.hr također slobodna :smiley:

Nadam se da je neko sa foruma ugrabio domene koje sam naveo iznad :smiley:

enet.hr dostupna

Arhitekti.hr (PA 20 DA 15)

rezervacije.hr

tehnopolis.hr (webshop bijele tehnike prethodno bio) PA DA solidan.

Kako i gdje nalazite te istekle domene. Tipa gdje da tražim za .com

Na expired domains .com (ima baš dosta filtera i što se tiče domaćih domena rs i hr) al sve što je dobro bugari pokupiše mame im ga nabijem :slight_smile:

Imaju neke botove koje kupe u sekundi domenu…

2 Likeova

Ima li negdje vendora koji mogu isporuciti dobru domenu?
Pokusao sam ali je to full time job i previse mi uzima vremena.

Aaaaa tako znači :slight_smile: Još se čudim kako su brže bolje moje dvije domene uzeli. Samo ne kužim foru zašto uzaludan trošak?

Nije uzaludan ako je dobra domena dižu sajtove grade svoje sajtove i prodaju linkove.

Dvije domene u dva navrata platili su ukupno 266 eura i nisu ništa digli niti preprodali. Stoje na Whoisu i samo ih se produlje. Teorija ti ne drži vodu a očekivao sam neko bolje pojašnjenje

Izguglaj malo ko stoji iza toga i shvatiti ćeš neke stvari :slight_smile:

hotel.hr - registrirana 1998. - baš sam objavio oglas da je prodajem
iznad18.com - registrirana 1997. - do 2002. to je bio najposjećeniji site u exYU - također prodajem

Ostale sam već prodao.

Nije arhitekti.hr istekla stari sajt je jos tamo :frowning: