Imate li dobre domene? Showcase

Pik.rs
Mojatv.rs
Srne.rs
Valuta.rs
Penal.rs
Novi-zagreb.hr
Sit.ba
Javno.ba
Tuzla.info
Zip.ba

Evo vidim istekle

okidac.com
izletiste.com
tetovaza.com
aplikacija.org

a istice za koji dan

slikovnica.com

3 Likeova

evo tetovaza vise nije slobodna, zauzeo sam je

2 Likeova

recruit.house

domena je bila namjenjena klijentu za recruiting brend, međutim isti je odustao od ove i odlučio se za drugu.

@hellas imal jos sta domace?

Evo od jutrosnjeg pregleda

astrologija.org godaddy buy now $5
dzoint.com aukcija trenutno 0 bidova ima i nekih linkova
rijeka.org $45 dolara na dynadot aukcijama
zadar.org  $45 dolara na dynadot aukcijama
j e b a nj e.org $59 aukcija na dropcatchu
1 Like
hunting.ba

dobra za brendiranje, a publika koja se moze okupiti oko nje em sto ima love, em sto je rado trosi na svoj hobi…

1 Like

splitski.info
Sloavonski.info

1 Like

bolje onda sloavonski .com sta god to znacilo :slight_smile:

4 Likeova

Istekle

> streljana.com
> kampovanje.com
> sudbine.com
> skijalista.com

Isticu za koji dan

> vjezba.com
> donacije.org
> vrag.org
2 Likeova

Jel zbilja kampovanje com bila slobodna? Na engleskom bi ta domena vrijedila dva ziliona

Eto vidis, vjerovatno je neko sa ovog foruma registrovao juce. A da je dobra domena - jeste, meni je i na nasem dobra.

1 Like

Da odlična je i na našem, ja rekoh da je uzmem, al eto

neke moje u kolekciji

Voajer.com - GoDaddy Expired Aukcije $12

iz dosade sam registrovao klikbejt dot com, možda bude neš kasnije

isto tako simulacija dot com i cyberslavia dot com

ajd ovdje da priupitam pošto je najsvježija tema o domenama. ovako na aukciji ima jedna dome ovoga tipa

gdje za domenu postoji i websajt https://www.flowerstips.org/ i sad ako ja kupim domenu na namesilo dobijam samo domenu je li tako? i da li ja 100% dobijam domenu ako ponudim buy now cijenu na namesilo? logično mi je da dobijam.

našao sam jednu masu bolju domenu od spomenute na namesilo aukciji i za tu domenu ima sajt koji ima masu dosta posjete (bar po svim dostupnim alatima) i ima jak autoritet i buy now cijena je 5000 dolara. jes cijena jača ali je masa posjete tu. i ne da bi se isplatilo uzet za 5k. sad bilo bi dobro dobit i sajt od prodavca, al ne vidim način da se to izvede. @mitok šta ti veliš

pretražio sam kolko znadoh da vidim jel se sajt iđe prodaje i ne nađoh. ne kontam zašto se prodaje samo domena. znam da se može sajt vrnut preko wayback machine al ne bih baš tim putem ako plaćam 5k

@anja1 neces dobit sajt :smiley: - i da po “buy now” je odma dobijaš.

ohrid.org
pecurka.com buy now na Godaddy$50
mudrosti.com aukcija $12
1 Like

poznato.com napravio portal zakupio domenu i hosting spojio na nativu i mgid a nzm da uredim i dizajniram portal izgleda kao da ga djete od 6 godina pravilo hahah pomagajte