Imate li dobre domene? Showcase

@mitok Ajkula snimljena u plićaku u Hrvatskoj | Info | Region

No da ne bude baš skroz oftopik. Primjetih da je blic kupio domenu sportal.rs i redirektovo je ka njihovoj sportskoj seksiji na portalu. Ko ne zna sportal je prije nekih 8-9 godina bio možda i najpopularniji sajt sa sportskim vijestima. Dugo već ne rade i baš sam pratio da vidim šta će biti sa domenom jer ima masu beklinkova i eto blic je kupio i redirektovao

5 Likeova

Hvala na informacijama. Dom.hr zarađuje pa nije sila za prodaju.

Od ostalih se nisam baš usrećio.
Rad.hr sam godinama produživao i odustao jer nisam znao što s njom.
4.com.hr je primjer koji si naveo com.hr domene, to neka malo odstoji :slight_smile:
Mame.hr je za plemeniti cilj, nedavno kupljeno.

1 Like

Ovo je party kod mene

Vidio sam ict.hr :blush: odlično

1 Like

sad je pitanje šta da otvorim, imam viška slobodnog vremena

Ma nemoj me s tim :smiley: Bio je neki i u Medulinu u plićaku. Kažu da je isti, kao da je jedini u Jadranu :slight_smile:

Da li postoje neki podaci za .com domene, a da imaju veze sa HR? Tipa croatia/croatianXYZ .com, XYZcroatia .com i slično.

Dobre su .hr samo skupe brate. Evo ja sam uzeo nedavno ebit.hr dizemo iz arhiva i busenissin.hr Imamo jos par u planu, al nekako svaki put kupimo 5-6 .rs, .info, .ba :smiley: btw. Ako ko zeli kupiti akcijeikatalozi.hr nedavno istekla, pada joj svakodnevno organic kako nismo automatizirali te kupone tu sam za dogovor :smiley:

Mozda je tebi zanimljiva, novioglasi.rs upravo je istekla DA 14 PA 34 .

fit.hr

Regao se ovdje jer sam tek počeo istraživati kako šta gdje pa rekoh da flexnem - mislim da je ovo jedna od atraktivnijih .hr domena, al ono, znate šta kažu za mišljenja :smiley:

4 Likeova

Dobra je :wink:

1 Like

I meni se sviđa, ubila se za wp sa člancima na tu temu + ads.

1 Like
Istekle ili pred istekom:
kopaonik.org
maserke.com
karlovac.org
musliman.org
garaza.com
religije.com
1 Like

Istekle i slobodne:

24sata.ba
narodzna.ba
ibm.ba

24sata.ba zauzeta :slightly_smiling_face: neko je bio brz izgleda…

Ma i nije neka jaka :smiley:

1 Like
registracija 2022-08-01 16:12:22
isteka roka trajanja 2023-08-01 16:00:00

neko je bio brži i od @Melem

haha nisam je mislio regati imam mnogo bolje u planu .ba :smiley: Ali evo jedna solidna slobodna: treci.ba

To daj Draganu da kupi… Mene najviše zanima što bi on naveo u koju svrhu ide domena :slight_smile:

Preko tog expiredomains sam kupio ict.hr i započeo neki site na njemu raditi iz dosade.

1 Like