Imate li (i) vi napade panike i padate u depresiju?

Taj novinar pije lijekove tako da nije on ustao iz kreveta da bi napisao taj članak. On već relativno normalno funkcionira i ide na posao, i sve je dobro napisao u članku. Pernar bi depresiju liječio šumom hh. Da je to tako jednostavno nitko ne bi patio od depresije.

Aha, ok sad mi je malo jasnije, ja sma mislio da je prica anonimna. A ako je novinar i ako ide na posao onda mi je jasnije… Vjerojatno cita izjave nasih politicara svakodnevno. Mozda je i od tud dobio depresiju… (sala)

1 Like

mislim da ti malo predoslovno shvacas stvari, covjek manje vise redovito pise na indexu, nije da je biljka zadnjih xx godina pa je sad odjednom zivnuo na pernara. koliko se da iscitati lijeci se lijekovima i tako to… ima bolje i losije faze vjerojatno

poanta je da on ukazuje na to da je to ozbiljna bolest, jer dosta ljudi misli da je to nesto “umisljeno” a kad javna licnost, politicar koji na veliku zalost ima 13 posto podržske u drzavi (bolesno) pocne sipati komentare - odi se prosetati sumom pa ce ti biti bolje, normalno da ce reagirati. bilo bi zalosno da ne reagira.

ova drzava je ionako na razini srednjeg vijeka, ne trebamo se jos vracati u kameno doba

2 Likeova

Da, sad mi je jasno, i podrzavam ga! A za politicare nemam lijepih rijeci, oni uvijek guraju nos tamo gdje nebi trebali i uvijek kazu nesto sto nebi trebali…

1 Like

*** ostavi mrtve neka počivaju u miru ***
trnac

1 Like

Nemoj da te hvata panika, zbog panike ;). To je u stvari najveci problem. Kada sam devedesetih godina proslog veka postao ratni turista, doslo je do blage depresije. A onda sam poceo da se nerviram zato sto sam nervozan. U stvari to je prorodno stanje organizma u takvim situacijama, jedino im ne treba dati previse paznje. Sto se tice meditacije, ako mozete da se potpuno iskljucite onda je ok,Ali ako vam u stanju tranasa nadolaze brige i opsesije onda je vrag odneo salu, sama depresija ce se pojacati, pa ti sad vidi.

Zao mi je, ali ovdje nisu u pitanju takve ratno ne civilizovane brige, hvala Bogu. Iako ih je moglo biti od strane ne civilizovane stoke što je dolazila, samo da krade i maltretira. U svakom slučaju, hvala na odgovoru i želim vam puno sreće i pozitizma u životu.