Index.hr bira logo

Index.hr bira novi logo između paprike i crvene petokrake :zub:

http://www.index.hr/xmag/clanak/izaberite-novi-logo-indexa/480525.aspx

Pa neće valjda Matija dopustit da paprika pobjedi :zub:

To je zajebancija :smiley: Paprika će biti neovisno o rezultatu.

I ja mislim, jeste primjetili da onaj sa petokrakom nema .hr hehe :smiley:

ne znam bas…
koncept "pravednika " i “porazenog” je hladnoratovski koncept.iz vremena gorbacova i prije pada zida.
i kako bi neki rekli ": “prevazidjen” je od vremena posljednjeg jamesa bonda ukomponiranog sa “stokholmskim sindromom”.
al ocito na nekim urbanim ( ??!!) prostorima / iran,irak,afganistan i balkan/ taj koncept jos uvijek i te kako “pali”.
jer se drze nacela da “konflikt” pokrece “zbivanja”.
i jer je konflikt kao “dusevna hrana” evolucijski uzrok razvoja mozga.
a znamo da smo recimo mi hrvati nasatali na trusnom podrucju irana,iraka i mezopotamije gdje je ta cinjenica ocito ostavila u amanet i odredjeno genetsko nasljeđe…
i bez “konflikta” kao pokretaca i katalizatora svih ovoprostornih zbivanja “covjek” na ovim prostorima bi evolucijski jos uvijek bio na drvetu.

btw, logo bi trebao egzistirati kao “bezvremenski” manifest.
ocito je to kod babica ipak samo jednogodisnja “tradicija”.
predlazem babicu da tu promjenu loga pokusa uskladiti sa lunarnim kalendarom…i slijedi dinamiku vlastite menstruacije…

a sto cete.svi mi imamo “one dane kada krvarimo”.

I ja mislim da će biti paprika… Već sam viđao tu index papriku na netu, a i vidio sam u gradu kad je index imao neki šator na cjetnom trgu sjećam se da je bila paprika na logu od indexa…

Tak da po meni nebi bilo logično da sad odjednom odustanu od paprike i stave petokraku
(iako bi ona možda bila logičnija za matiju :D).

na petokraki nema hr jer će kasnije dopisat yu :smiley:

Logo sa zvijezdom je očito nabrzinu napravljen, za razliku od paprike, što ukazuje da ne misle ništa ozbiljno sa time, vjerojatno neki pokušaj uzburkivanja nacije jer crvena petokraka izaziva svakojake osjećaje. Očiti marketinški trik. I očito uspješan kad se i na ozbiljnom “Webmajstori” forumu priča o tome :slight_smile:

Ali nije im fora definitivno.
Orijentirali su se samo na crvenu boju, a gdje je žutilo? :smiley:

Svejedno, pogledaj malo članke, čak je i glavni partner b92… Jadan smo mi narod kad nas jedan srbin ovako provocira!

Točno tako… istom logikom odišu i svi ostali članci s tog portala.

Da slažem se sa Webmeister vidi se da je logo sa zvjezdicom na brzinu napravljen i da nemisle ozbiljno na svakako dobar markentiški trik vjerujem da će ovo završiti na dnevniku.