Index.hr ima 7 pr

GOOGLE PageRank od jučer rangira Index visokim koeficijentom 7. Svi ostali hrvatski portali nositelji su koeficijenta 6 ili 5.

Evo što sam Google kaže o PageRanku: “PageRank reflects our view of the importance of web pages by considering more than 500 million variables and 2 billion terms. Pages that we believe are important pages receive a higher PageRank and are more likely to appear at the top of the search results.” Radi se, dakle, o sustavu koji na temelju više od 500 milijuna varijabli ocjenjuje važnost pojedine web stranice.

Dodajmo tome da je Index prema Googleovom mjerenju posjećenosti unutar servisa AdPlanner već pola godine najposjećeniji portal u Hrvatskoj s više od 700.000 različitih posjetitelja mjesečno iz Hrvatske te najposjećeniji portal u regiji s više od milijun posjetitelja mjesečno iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Srbije.

Index je također i najposjećeniji portal u regiji prema neovisnom sustavu za mjerenje posjećenosti Alexa.

Jedino istraživanje prema kojemu je Index drugi najposjećeniji portal jest istraživanje poljske kompanije Gemius.

Sad će opet počet kuka i motika na index, samo čekam. :dada:

Pa moja stranica ima PR 6 :slight_smile:

Taj isti google je rekao da PR nema veliku važnost i da ga zanemarimo.

Pogledaj PR od faksova, bolnica, hotela i sl. Svi imaju 7-10, iako neki nemaju gotovo ništa posjeta!
Indexu je to udarna vjest jer hvale sami sebe, a večina ljudi ne znaju što je pr pa misle da je to nešto super važno pogotovo ako u naslovu stoji google! Uostalom Babić sere kad kaže da je najposječeniji u hr!

I, sta onda ako ima PR 7?

I moj web je imao PR 7 dugo, sad je prodan.
Alexa - vrlo lako se manipulira.

A uz ovo tagiranje i spamanje koje index.hr radi cudi me da nema i više posjeta.

Znam da 99% ljudi na ovom forumu ima komplekse na riječ index.hr, ali me uvijek čudi kako ti koji imaju najviše protiv znaju najbolje što se piše tamo, sve članke znaju.

PR i broj posjeta sam po sebi ne znači ništa. Osnova SEO-a je pozicioniranje na tražilicama prema ključnim riječima. Dakle, u suštini nije bitno koji vam je PR ni koliko posjeta imate, bitno je da kad netko ukuca u google ili neku drugu tražilicu riječ koja vam je bitna da se pojavite na prvoj stranici rezultata. To je i smisao SEO-a. PR je više neki pokazatelj da li ste na dobrom putu da ostvarite taj cilj. A što se indexa tiče ja mislim da se suvišno komentirati važnost tog portala u Hrvatskoj, stvar je očita.

:gubise:

Svaka čast, Dobra ti je stranica! :klanjamse

http://img127.imageshack.us/img127/6476/67027632pb3au7.jpg

neuspjesan pokusaj prepravke u photoshopu :lula:

Hahahaha !! Pre dobro !

To se zove citanje index-a s razumijevanjem :slight_smile:

rep +

Hehe svaka čast za ovaj grafički prikaz indexa…

nije bas ni smijesno … pise se svugdje naveliko

http://www.google.hr/search?hl=hr&source=hp&q=index-yu&btnG=Google+pretraživanje&meta=&cts=1262917132155&aq=f&oq=

hehheheeeeeeeee

hahaha nemam komentra …

Makar sam taj transparent vise vidjao na Armadinim skupovima :hmm:

Jos malo pa ce trebat otvorit podforum “Politika” ovdje :slight_smile:

dobar je dobar bolji nego index.hr hahaha :wink: