Instagram reklamiranje

Da li neko moze da mi kaze nesto vise o instagram marketingu kako funkcionise? Radim na fbu I google adsensom, ali o instagram zaradi slabo znam. Imam ponudu za profil od 45k pratioca za 200e pa me zanima da li se isplati. Vrlo je aktivan profil.

A zasto se 200€ ne bi isplatilo? Samo pitanje, jel ti neko nudi da mu prodas profil ili bi ti placao po objavi/na npr. mjesecnom nivou tih 200€?

Da kupim ceo profil ja 200e

Sve ovisi o kakvom profilu se radi, ako ti planiras vuci posjetu sa instagrama na neku svoju stranicu gdje ti je adsense ne bi bas rekao da ces zaradit nesto previse.

Istina, problem je sto instagram linkove ne prepoznaje kad uploadas sliku pa u description, bar koliko sam ja vidio

Facebook je u velikom padu sto se tice marketinga. Sve velike kompanije su se bazirale na Instagram marketing jer je u velikom porastu i dosta je “atraktivniji” od facebooka. Facebook vas na neki nacin prisiljava da placate sve oglase ukoliko zelite nekakvu posjecenost i imati korist od toga. Za IG ne trebate placati oglase, ali ga je dobro povezati sa Facebookom i paralelno Face “slepati” uz IG.

Ako platis na IG oglas, na toliko pratitelja ce ti se povecati pregled te objave za dvije-tri tisuce pregleda, i dobit ces cca 100 lajkova. Neisplativo. Radi sve rucno, posveti se profilu i povezi Face i IG.

200€ je sasvim pristojna cijena za profil ako je aktivan.