Instagram suspendirao profil iz nepoznatog razloga

Hvala ti. A pokušavam, ali nailazim na zidove uglavnom. Piše disabled i da ne mogu nikako doći do profila. Vidjet ćemo…

Svaka bi nagradio onoga koji to uspije vratiti…

Koliko sam cuo od ovih influensera koji nisu uspjeli regularno dobiti kvakicu da su placali nekom frajeru u BG 4-5k € za kvakicu. Vjerujem da bi mogao i profil vratiti :slightly_smiling_face:

Edit: Naravno mislim na period prije nego li je bilo moguće kupiti je za 10-15€.

1 Like

prodrmaj telefon dok ti je otvorena instagram aplikacija

Pomislim si prvo da me trolaš i evo otvorilo se da reportam. Nabacio sam screenshot i poslao kratki report.

Ako ovo prođe veliki sam ti dužnik…

3 Likeova

drzim fige, nisam ni ja vjerovao dok jednom prilikom drug pored mene nije protresao telefon i pokazao mi hahaha

1 Like

Javi kako je prošlo…

Ja ipak mislim da te sada tretiraju kao blackhat account i da ti samo blackhat metode i mogu pomoći.

Kontaktiraj ovog momka putem IG. Vrlo moguće da te može uputiti na pravo mjesto.

Evo kratki update. Jučer sam uspio doći do META agenta očito i čovjek me doslovce nabrije kako će učini sve da se vrati profil, kad ono 10 minuta poslije hladan tuš. Kaže kako je napravljen review profila te kako je ispravno uklonjen te kako se ne može vratiti u funkciju.

Mislim da mi je to bila posljednji pokušaj da se nešto spasi… Hvala ti Jovane, kontaktirao sam ga pa ćemo vdidjeti može li Jogymark nešto učiniti.

1 Like

A ništa ne kaže šta je u pitanju, čak ni da nagovesti ??? Može to da bude da su te ugasili ako si im odvlačio posete, a nisi plaćao reklame, nego organski. Hoće oni i to da urade, ne vole kada im se ne plaća, a uzimaš im posete. Jer zamisli sada milion takvih profila kao što je tvoj, to je već ogromna brojka poseta koja ode sa njihove platforme ka drugim sajtovima… A gašenje takvih profila im je metoda da sačuvaju platformo od toga.

Šteta što ne mogu objaviti fotografije, kad će mi otprilike biti ta opcija dopuštena? Hvala!

Jedno veliko ništa. Ajde da bar znam šta sam skrivio i prihvatio bi to bez obzira na sve, bilo bi mi nekako lakše. Ovako jedno veliko ništa i ajde ti sad nešto planiraj za primjerice otvaranje radnih mjesta u ovoj balkanskoj rupi. Nemoguće, nemaš nikakvu zaštitu ili eventualni poguranac kako bi se to ostvarilo i to me jako frustrira kao nekoga tko želi stalno napredovati s raznim idejama u ovom poslu s kojim se bavim.

Ovo preksinoć što se događalo s agentom je komedija i horor u isto vrijeme.

Meni se čini da su oni ljuti što nisam prihvatio to plaćanje plave oznake za 600€ mjesečno. Previše je previše!

Ja ipak ovisim o FB, ali evo vidim da sad i tamo drastično pada reach što je strahota. Nego, Instagram je bio prekrasan bonus zaista. Kao što sam iznad napisao, u prosjeku su linkovi s vijestima dobivali po 1000 klikova, nekad i više. A posebno je bilo fora npr objaviti prvo post i onda staviti VIŠE O TOME PREKO NAŠEG STORYA. E na tu foru, pogotovo ako je bio neki top događaj, onda ide i preko 5k klikova što nije zanemarivo.

Za kraj imam pitanje, što mislite jesu li oni zaista to sve izbrisali ili i dalje postoji šansa da se to nekako vrati?

Žao mi je što to ti se to desilo :slightly_frowning_face:

NIkad nećeš ni saznati jer jednostavno kao i google adsense kada ukida nečiji nalog neće nikada konkretno ti reći ,zašto i zbog čega nema tu transparentnosti ni trunke , sve ide i mora da ide u korist facebooka i tačka ! Vlasnici FB stranica su samo tu da zadrže narod na FB moje je mišljenje i dok god možete da" igrate" kako FB hoće sve je super kad vide da im ne odgovarate …kraj!

Jednostavno to vam je prikriveno moderno robovlasništvo( FB -vlasnik FB stranice) Vi na neki način radite za Facebook hteli to vi ili ne!

Sve Ide to po principu robota , čovek to nikad (FB stranice) ne pregleda kad robot obeleži on je to obeležio zauvek.Nemaju oni ljudi ni resursa da sve to nadgledaju Čovek je tu eventualno, kao u tvom slučaju samo da moždaaa moždaa pregleda.

Iskreno govoreći nikad nisam bio ljubitelj fb stranica pa samim tim nemam neku jaku Fb stranicu. Jer sam smatrao ono što lično nije moje ne može nikad biti moje! Zašto? …Zato što ih danas imaš stranicu sutra nemaš i propade sav trud ulaganja godina kao na žalost u tvom slučaju.

Na YT pogledaj samo klipove sa Mark Zuckerberg i senatorima i biće ti se jasno kako danas izgleda i funkcioniše FB. kakvo je smeće i pretnja realno postalo!

Zar nije… (govorim svima onima koji imaju FB stranice) da ulažete u razvitak svojih sajtova umesto u razvitak FB stranica , sajt barem na kraju ostaje vaš. Koliko ste ulagali FB mogli ste možda stvoriti jak brend sa sajtom,dok FB stranica zauvek ostaje Markova nikad vaša!

Ja, kao i Princes_Maja svoj sajt sam bazirao iše na organsku posetu preko googla. tako da sam na 2 mestu na početnoj stranici googla za jedan keyword već 12 godina. I od njega mogu da živim!

1 Like

Hvala na empatiji! :wink:

Ma joj, davno sam ovdje ostavio jedan post s drugog profila jer me zanimalo koliko sve ovo što imam vrijedi jer su počele dolaziti ponude za otkup. I jedan korisnik, možda čak i ti, mi je fantastično napisao kako imam posjed na tuđoj zemlji. Nešto u tom stilu.

I baš zbog toga treba biti oprezan. Ali putovanje je zaista spektakularno, u tome sam više od deset godina. Sve krenulo kao hobi, fanovi prihvatili takav princip rada/objavljivanja. Interakcija s njima je bila fantastična iako mnogi i pretjeruju s obzirom da svako želi ostaviti svoje mišljenje. Pa makar i bila pljuvačina u pitanju jer puno ljudi je na ovim prostorima ogorčeno i onda im ništa ne preostaje nego sijati to dalje preko interneta.

Stvarno šteta, kao što rekoh zbog silnih ideja u glavi koje sam imao ali jednostavno ne možeš.

Jel mi može samo netko odgovoriti, jel mislite da je sad IG kompletno sve pobrisao što se nalazi na tom profilu ili ipak postoji još neki način da se to vrati?

1 Like

Sve to ja sam duboko ubeđen da stoji još uvek negde na serverima.Kao što za YT kanale kada ih izbrišu oni njih ne izbrišu odmah već nakon izvesnog vremena možda za nekih 30 -60 dana.

Meni je facebook profil od 2009 godine suspenovan. Imao sam ranije stranice i na njima su objavljivane razne fotografije. Vec par godina nisam admin tih stranica, ali mi je na dan bana stiglo 20 upozorenja za krsenje pravila, jer sam objavio smijesnu fotografiju, koja je okrakakterisana kao sexy.

Ne samo da su banovali facebook, vec i instagram koji je bio povezan, iako nikada na insta nije dijeljeno nista, samo su bili linkani.

Nikakav zahtjev za review nije pomogao, sve je ostalo trajno suspendovnao.

Inace, u USA imaju mogucnost da kontaktiraju FB kroz neki hajde da kazem advokatski ured i moraju im vratiti profile, kada ih ovako automatski AI suspenduje. Nema sanse da ovo ljudsko oko pogleda.