Instagram Verifikacija accounta

Imam profil na instagramu koji je presao 100.000 followersa. Na mail sam dobio od Instagrama da mogu da Verifikujem account (to je ona plava kvacica pored imena profila).
E sad tu bi mogao biti problem. Profil je na ime jednog foto modela kojem ce uskoro isteci ugovor o suradnji.
Po dogovoru ja ostajem vlasnik tog profila. Na to mjesto ce uskoro doci novi model koji ce raditi 3 godine sa ugovorom. Posto profil raste svaki dan za novih 1000-1500 folowersa, pocele su stizati ponude za oglasavanje, dakle vazan mi je taj profil zbog tog broja i zarade.

PITANJE: Da li je neko vec Verifikovao account i da li cu poslije moci izmijeniti ime (na ime novog modela).

Pozdrav

Nisam imao takva iskustva ali 100% sam siguran da neces moci posle preimenovati profil.

Ne izgleda mi kao pravi mail …ne vjerujem da Instagram koristi GMAIL

Meni ovdje ništa ne izgleda kao scam, čak su ti i svoju kućnu adresu ostavili pri dnu da im možeš poslati pismo, ako hoćeš.

3 Likeova

Da pogadjam, kad kliknes na taj button vodi te na instagram login stranicu?

1 Like

Hahahahahah a lepo sam se nasmejao. :smiley:

Samo se ti smij…al neko ce nasjesti na tu foru.
Znam jednu curu koja je na tu foru izgubila profil sa 30.000 folowersa

Naravno da ima onih koji će nasjesti na ovakve fore, ali ipak su ovdje ‘web-majstori’, za koje vjerujem da mogu prepoznati barem jednu stvar koja upućuje na scam, jer ih na ovom primjeru ima najmanje 5. Tebi svakako hvala na upozorenju :wink:

1 Like