Instant Articles se gasi na Balkanu?

Screenshot_1

Da li je ovo realno? Vidim da ceo Balkan nema monetizaciju od jutros

Fali im ljudi, to navode…

Nija valjda da gase ia mislim da nije tacno

Ne gasi se IA, to je za nove Instant naloge kada saljete da ce trajati duze jer uopste zbog sitaucije koja je.

Tako da svi oni koji koriste validni IA nece imati problema…

Ali ni do sada nije bilo ljudi, svi znaju da su robotizovani odgovori bili. Od jutros svi na Balkanu imaju ovu poruku i nijedan novi članak nema monetizaciju.

Ne, striktno se govori o novim člancima, pratim ceo Balkan niko nije IA

Svi u globalu imaju ovu poruku, na one koji koriste AdBreak video In Stream monetizaciju ce imati viših problema dok im se odobri video jos ako im video nije na EN jeziku nece ni dobiti approv na video monetizaciju dokle za IA nece imati problema niko.

Momak o čemu pričaš ti? Nijedan članak od jutros nije monetizovan nigde, kapiraš? Oni kažu da prosto nemaju ljudi da procene članke i nigde ne piše koliko će trajati

Sad probah pokazuje mi članak LIVE na IA je, a kapiram sta ti pricas “Momak”

Ko ih šiša. Ja sam ih sam ugasio na svojim portalima. Ovaj mjesec mi ukradoše 4000 $ jer su mi udarili restrikciju na app kao krši pravila a koristio sam ih 4 godine skoro. Nigdje veze. Sjebu ti monetizaciju kad hoće. AdSense je zlato za ovo. Tako da sam sad prešao na Nativemedia i više nego zadovoljan. Kod IA sam morao paziti na članke, tako svaki koji je imao crne hronike nisu dali monetizovati.

Jak ti je nativemedia :slight_smile: Ako imas jak traffic dacu ti ja mnogo jaci CPC od nativemedia.
IA je zakon ako se radi da valja i na stranu publiku je mnogo jaca zarada ali mi smo navikli da varamo sve zivo i mrtvo i cim bude ban restrickija onda kazemo “NE VALJA”

Ako ne znaš da odgovoriš onda ćuti molim te, ovo je jedan od najvećih sportskih sajtova na Balkanu, a tvoji odgovori nemaju veze sa životom

Izgleda da se ti razumes kao “Marija u kriv ■■■■■” da se ja pitam pogasio bi i Gugl i Fb i svaki vid monetizacije na Balkanu…

Ako može neko od admina da ugasi i ovu temu

zašto bi ugasio ovu temu?

Ti si dečko mentolčina

Bas si neki Brale :slight_smile: :slight_smile: Ako ti drzis neki jaci portal a das se lako isprovocirat onda si ti kolega kojeg niko u zivotu ne bi pozeleo.

IA ce proraditi ali tvoj mozak izgleda nikad nece :slight_smile:

Vidi. Imam par ljudi koji pišu za moj portal i koje plaćam. Članci su unikatni. Kod njih odlučuju robiti i suspenduju nasumice. Evo dan kada je meni došla restrikcija na aplikaciju znam još 30-tak ljudi kojima je isto došlo. Ne radi se o malim ciframa. Dnevno imam preko 100k pageviewsa i stvarno nemam živaca da se više cimam oko IA. Sa ovom restrikcijom aplikacije prevazišli su svaku mjeru. 4000 $ propade bezveze a da ne pričam koliko sam izgubio što ti članci nisu išli preko AdSense-a. Native je odlična za sada. Daju fiksni 0.02 CPC.

Brale22 je stručnjak on moze reci jel dobar ovaj CPC fixed 0.02€ ili ne :slight_smile:
Po meni je to malo sasvim znam ljude koji placaju više…

Ti si pametan :slight_smile: Dečko zna da se ovo tiče samo novih izdavača, lično sa Zukijem na vezu