Internet i anonimnost autorstva slike

Ovaj pmatej (predstavlja se kao dijete ispod 18. godina) poznaje toliko termina a sada kao ne zna neke osnovne stvari, da li je moguće da ste na ovo nasjeli :joy:

U kojem smislu nasjeli?

boli mene sta on treba i misli, ja raspravljam o security, anonimnosti i tako.

Ako trola nek trola, ponekad trol trolla samog sebe da niti nezna da je troll koji se trolla.

Ne treba mijenjat hardware, postoji softwerski nacin kako promijenit MAC adresu, igrao sam se s time kad sam pustao MaxTV streamove na PC-u preko VLC playera na nacin da sam svom PC-u dao istu MAC adresu kao sto je u MaxTV receiveru, radi bez greske.

Eto vidis cemu sluze ovakve rasprave. Vidis ja to nisam znao. A jeli ta MAC adresa i to mjenjanje radilo kao recimo proxy, koji je samo maskirao pravu MAC adresu ili je doslovno promjenio MAC adrresu hardewru zauvijek?

Samo ju maskira odnosno promjeni MAC adresu od mrezne kartice kompa da bude jednaka MAC adresi MaxTV receivera. Mozes ju naravno vratiti na staro.

A sto je to nego pracenje?

Uopce ne razumijem sto zelis reci. Naravno da poznajem puno toga kada volim učiti i naučiti. Ovi što se ljute što ja pitam, oni neće nikada naučiti ako misle da je loše pitati.

A što to osnovno nisam znao? Naravno da niko nemože znati sve, da znam sve nebi ni pitao. Ako nesto nisam znao sto sam trebo znati, nije me ni toga sram, stignem jos nauciti.

1 Like

Ja isto, a trolovi misle da smo mi trolovi,haha.

Ja sam pitao za sliku jer sam o tome čitao i da vidim jel istinito što piše, jer sam još ranije pročitao da ne vjeruješ svemu što pročitaš na internetu.

Ja volim naučiti nešto novo, a oni odmah misle da sam haker koji napada FBI. Jeste smješni za mene koji sam mlad, a koliko tek onda u očima zrelih.

Sretan sam sto si odvojio vremena da podjelis svoje misljenje, a sada te molim da odvojis vremena da razmislis o tome da kao moderator jednog foruma nije lijepo da se rugas drugim članovima.
Pogotovo zato što ja samo pitam i nikoga ne napadam ili vrijeđam, a mene ide vrijeđati ni manje ni više nego moderator foruma?
Da li si to pokupio od bob1 naviku da vrijeđaš druge?

A čime sam te to uvrijedio Matej?
Jesi li slikar, ili fotograf? Dobro te je pitao Wolf kakva je to slika o kojoj pričamo? :smile:

Čuj, ovako pisati 4 posta jedan za drugim nije prikladno. :blush: :o:

Ja isto, puno toga neznam i pitam, laprdam kako bi se reklo i onda mi netko nesto objasni i kaze. Eto naprimjer sad si ti napisao da si negdje procitao da te po slici mogu naci, e sad bi bilo lijepo da to s nama podjelis gdje si to procitao da i mi procitamo i naucimo.

uvijek moras biti otvorenog uma, pa tako sam ja misljenja da te po slici nemogu naci, ali ako si ti negdje procitao da te mogu ja bi rado to procitao…

Nisi me ničim uvrijedio, ali si pokušao. Isto tako se sada pokušavaš izvući, ali jadno. Kada već vrijeđaš, barem se udostoji stajati iza svojih riječi :wink:

Ako nadjem opet taj tekst, stavit ću i ovdje. Puno toga pretrazujem i nije se lako vratiti na nesto gdje sam citao.

Jadni su tvoji otac i majka, jer mi te možemo banirati, a oni su u problemu konstantno. :smile:
Pripazi molim te što ćeš odgovoriti na ovo jer će ti se upravo to što sam napisao i dogoditi.
Ovo je ozbiljan Forum i mjesto gdje se sastaju ozbiljni (i odrasli) ljudi, nikako nije zabavište. :blush: :o:

Nemoj biti tako strog, slika je tek i izradi, a ti tako… :grin: Odustaće čovjek od objave…

1 Like

Pošalji sliku na FB stranicu


i oni će ti ju objaviti bez problema. Samim time što je Facebook društvena mreža tvoju sliku će vidjeti puno ljudi, što je vjerovatno i svrha tvojeg cilja, a svakako će biti anonimno.

Hahahaha, ovaj zadnji biser je stvarno slag na torti i odmah sams e sjetio one Einsteinove izreke o beskonacnosti.

Stvarno se nadam da je stranica njegova, pa da je pokusava reklamirati :smiley: