Internet Mogucnosti

Postovanje svima …

Malo gledam svoj blog i stvarno me zanima i vase misljenje o ideji i samom blogu …

http://im.freeiz.com

Svaka kritika je dobrodosla …

hvala

Sve si pogriješio. :frowning:

Domena je free, znači bananero.
Sadržaj iskače iz paštete.
Dizajn je kao da sam ga ja radio (to nije pohvala).
Optimizacija je 0.

Gle domena je free to je istina ali free je iz razloga sto je jednostavno bio blog na kojem sam se ucio na free worpress hostingu a tamo nisam mogao ubaciti niti jedan adsense kod pa sam presao na free posluzitelj na kojemu to mogu i postaviti.

ako ukucam internet mogucnosti u google blog mi se pojavi medju top 10 na pretrazi …

Sto nedostaje dizajnu i kako mislis da sadrzaj iskace iz pastete molim te …
svako objasnjenje mi je dobrodoslo i ne uzimam kritiku toliko srcu jer i sam znam da moram jos poraditi na tome dosta da bi to bilo to …

jedini placeni hosting koji imam mogu ubaciti u poddomenu glavne domene koju koristim za druge stvari (projekt na kojem radim) pa mi je onda to malo bezveze… Ali svako misljenje mi je vise nego dobrodoslo …

Bilo što počinjati na besplatnoj poddomeni je uglavnom uludo potrošeno vrijeme.
Čim ti napraviš barem jednu razmjenu, već bi bilo bolje da razmjenu radiš za svoju domenu.

Vijesti su sa tech news portala. Svaki od njih sa kojeg si pokupio vijest je sigurno jači od tebe. Dugo ćeš trebati davati svoj osobni štih da bi se tvoj blog počeo razlikovati od mnoštva drugih.

Dizajn mi se ne sviđa. Subjektivno mišljenje.

To što ti je web na prvoj stranici za taj KW ne znači ništa ako od te pozicije nemaš i adekvatne posjete. Slaba konkurencija. Isto kao da sada kažem da je moja pozicja sa crkvenim zvonima na prvoj stranici rezultat SEO optimizacije, a ne nikakve konkurencije za traženi KW.

Ne možeš žeti ako ne posiješ.
S time da moraš imati plodno sjeme i plodno tlo i vrijedne ruke koje će raditi na zalijevanju, pljevljenju i sl.

Ok sve stoji i tako sam i napravio … Prije svega postavio sam ga na pod-domeni stranica koje imam za druge stvari jer kako si sam rekao maknut se prije svega treba besplatnih servera …

E sad … glupo ce zvucati kad kazem da za pisljivih 15 $ mogu imati vlastitu domenu i da ih trenutno nemam ali zanima me misljenje za recimo neku od free mogucih domena kao sto je .tk ili ako ima neka druga (ja ju ne znam) koja radi neki redirect na tu domenu gdi se vrte stranice… tj pitanje je da li da napravim to dok ne uzmem vlastitu domenu ili da ju bolje vrtim na ovoj domeni koju vec imam samo u pod domeni …

dakle glavna domena mi je xx-xxxxxx.net a ova moja je trenutno im.xx-xxxxxx.net
mozda jednostavno da puknem na im.tk recimo ili nesto u tome stilu ?

Sto se tice sadrzaja znam sam si rekao ovo je sa tech portala bilo ali sam stavljao stvari koje su u biti mene samog zanimale a sad cu se okrenuti pisanju recimo svojih recenzija …

Svaki help je dobrodosao