Internet prosjačenje

Prije pola godine sam otkrio internet prosjačenje i apsolutno sam bio ubijeđen da je to posao stvoren za mene. Sve sam bio pripremio, slike sa mojom tužnom facom, priču o traumama iz rata, kako se često naveče budim u znoju i vičem riba, riba, da mi je potrebno liječenje u Moskvi i naravno pare. Čak sam se registrovao na sajt e-beging ili e-begar tako nekako. Al pošto mi na pejpal ne možemo primati novce, moro sam odustati od ideje. Eo jedan članak o ovome
http://www.intermezzo.ba/latn/?page=22&kat=12&vijest=40746

Zašto mi to nije čudno? :slight_smile:

Mogao si da stavis broj racuna da ti makar pomognemo mi iz HR :slight_smile:

Sjećam se ko juče šta sam pisao na mom lošem engleskom, pisao sam o dobrim odnosima bih sa amerikom. Kako država kod nas ne brine za ratom unesrećen narod, kako sam plakao 11og septembra i želio doći i pomoći bratskom američkom narodu, ali nisam imao za kartu. Vi ste vazda bili tu, štitili ste nas od nas samih. Uvijek ste bili tu kad bi nas nesreća snašla. I ne samo nama, vi pomažete cijelome svijetu, nadam se da ćete moći pomoći i meni. Jer ja sam i dalje dio svijeta. Ali možda ne zaduga. (i tu slika ja sjeban u suzama držim u jednoj ruci američka zastavica u drugoj zastavica na kojoj piše help)

Nek se vidi u pozadini neka limenka budweisera i juznjacka zastava, cisto da budes siguran.

Prvi put da sam se od srca nasmijao na ovom forumu! :smiley:

indeed. :smije:

:strumpf::strumpf::strumpf::doki: