iPhone 5 Concept Features

Pogledajte malo ovo :slight_smile: oce li u skoroj buducnosti biti ovakvi mobiteli moguci? bubreg bi dao za nes tak :slight_smile:

Holograme, one stvarno 3D oko kojih se može obilaziti i gledati ih sa svih strana

zadnji put sam vidio uživo negdje 1985-1986. Nemam pojma koji je problem zbog kojeg je ta tehnologija zapostavljena.

Virtualne tipkovnice su super u mraku

ali na svjetlu su za ■■■■■

Ja ću si zadržati oba bubrega.

Tehnologija se rapidno brzo razvija, ono sto je prije 10 godina bilo nemoguce, danas je moguce… i tak ce uvijek biti. Granice ne postoje. Pogotovo kada su izumi u pitanju. Barem do onoga kada uredjeni sustavi ne odlete u kaos : )

U svakom slucaju, nepatim za ovakvim stvarima, zadrzao bih oba bubrega kao gore gambo. Eventualno bih ga dao pola da izadje sto u prodaju sa najobicnijim crno bijelim ekranom te tipkom zovi. Bez kamere, bez svih tih hi-tech pizdarija… te naravno po mogucnosti sa sto manje zracenja…

Sjećam se, prije 15-ak godina, sjedimo na kavi i frend čita novine i kaže: "Vidi, napravili su mobitel koji ima i kameru. Možeš nešto slikati i poslati odmah sliku doma na komp. Kakav pederluk!"
Da mi je tada netko rekao da ću uskoro i ja to imati…:ludjak: a pogotovo ovo danas, da će neki razgovarati s telefonom umjesto s drugim ljudima

uvijek imaš nokiu 3310 ako zelis tako nest :smiley: :smiley: :smiley:

Imas ga jedino u muzeju ili kao antikvitet kod nekoga.

10 godina u mobilnoj industriji je kao 100 godina u necemu drugom.

Bilo bi furka vidjeti barem jednu od ova 3 konceptna feature-a.

Mada je slicno nesto i Mozilla pravila, mislim slican koncept (ne proizvod), sa projektorima i virtuelnom tastaturom.

ima ga kolega,još uvijek ispravan i upotrebljiv…

imam i ja, radi savrseno :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja