iPhone 5 Concept Features

Pogledajte malo ovo :slight_smile: oce li u skoroj buducnosti biti ovakvi mobiteli moguci? bubreg bi dao za nes tak :slight_smile:

Holograme, one stvarno 3D oko kojih se moĹľe obilaziti i gledati ih sa svih strana


zadnji put sam vidio uĹľivo negdje 1985-1986. Nemam pojma koji je problem zbog kojeg je ta tehnologija zapostavljena.

Virtualne tipkovnice su super u mraku

ali na svjetlu su za â– â– â– â– â– 

Ja ću si zadržati oba bubrega.

Tehnologija se rapidno brzo razvija, ono sto je prije 10 godina bilo nemoguce, danas je moguce… i tak ce uvijek biti. Granice ne postoje. Pogotovo kada su izumi u pitanju. Barem do onoga kada uredjeni sustavi ne odlete u kaos : )

U svakom slucaju, nepatim za ovakvim stvarima, zadrzao bih oba bubrega kao gore gambo. Eventualno bih ga dao pola da izadje sto u prodaju sa najobicnijim crno bijelim ekranom te tipkom zovi. Bez kamere, bez svih tih hi-tech pizdarija… te naravno po mogucnosti sa sto manje zracenja…

Sjećam se, prije 15-ak godina, sjedimo na kavi i frend čita novine i kaže: "Vidi, napravili su mobitel koji ima i kameru. Možeš nešto slikati i poslati odmah sliku doma na komp. Kakav pederluk!"
Da mi je tada netko rekao da ću uskoro i ja to imati…:ludjak: a pogotovo ovo danas, da će neki razgovarati s telefonom umjesto s drugim ljudima

uvijek imaš nokiu 3310 ako zelis tako nest :smiley: :smiley: :smiley:

Imas ga jedino u muzeju ili kao antikvitet kod nekoga.

10 godina u mobilnoj industriji je kao 100 godina u necemu drugom.

Bilo bi furka vidjeti barem jednu od ova 3 konceptna feature-a.

Mada je slicno nesto i Mozilla pravila, mislim slican koncept (ne proizvod), sa projektorima i virtuelnom tastaturom.

ima ga kolega,još uvijek ispravan i upotrebljiv…

imam i ja, radi savrseno :slight_smile: