iPhone 6s 32GB ili Samsung S7 32GB?

iPhone 6s 32GB ili Samsung S7 32GB?

Ne mogu se nikako odluciti. Pomoc pls.

Mislim da je iPhone za mene zbog OCD-a ( Obsessive–compulsive disorder - Wikipedia ), Samsung ima suvise opcija

Po mom licnom misljenju Samsung u svako doba, sad ce neko da navali s onim “iO’s” nema bagova itd. Koga briga Samsung ima kvalitetniju kameru, aplikacije, neuporedivo bolji ekran i jos dosta toga. Imam S6 trenutno pre toga imao S4 (sto se androida tice) nikad nikakvo kocenje ili bagove nisam iskusio, znam da ih ima ali licno nisam imao taj problem. :slight_smile:

Inace imao sam iPhone 5 izmedju S4 i S6, telefon je bio skroz ok, nije kocio, slike ok i sve generalno ok u odnosu cena/kvalitet ni blizu Samsungu.

Koristim S6 te sam imao iphone 5c. Po mom misljenju trebao bi uzeti S7 jer je sve u svemu kvalitetniji. (Naglašavam da je ovo samo moje mišljenje)

Ja imam oko godinu dana 6S i nebi ga mijenjao za 3 samsunga, bilo koja modela. Samsung je telefon sa vrhunskim opcijama i svime, ali u usporedbi rada nekon par mjeseci je daleko iza.

Probas Pixel pa nam javis dojmove :slight_smile:

Niste culi za eksplozije samsung s7 i note 7? Ja bi se drzao iphonea :slight_smile:

Nisam…

Jednostavno je, koliko se piasalo globalno o manama oba telefona, ali ne kao nova nego nakon dužeg vremena njihovog korišćenja. Veću izdržljivost je ubrao iPhone.
Ja koristim iPhone SE, nikad ga ne bih menjao za Samsung, a dosta prijatelja ima Samsung međutim, kako vreme prolazi pojavljuju im se problemi. Moj iPhone je kao što je bio prvog dana, bezobzira na padove koje je preživio :grinning:. Dakle glas za iPhone, a 7 je vrh.

Mislim da ti je odluka jako jednostavna googleaj ove eksplozije, pa pale su im dionice zbog toga za velike psotoke i jos povlace telefone s trzista, kamo ces kupovat telefon koji se povlaci.

Ja imam s7 edge a cura 6s, s7 dosta bolji s tehnicke strane (kamera pogotovo,ekran itd…) izgled je pak subjektivna stvar.

A sta je sa tim eksplozijama?

Jel to ruski rulet?

Sto se eksplozija tice u pitanju je Note 7 ne S7, a kad smo vec kod toga sta je s eksplozijama iPhone 6 i onim povredjenim ljudima ukljucujuci curu kojoj je sredio nogu? :slight_smile:

Svaka firma ima uspone i padove. S7 je pun pogodak…

Cekaj, zar nisi u jednoj temi rekao da nikada ne bi izeo iPhone zbog toga sto nema LED notification lampicu ? Ko koga sad tu… ?

Imam 6s, odlican telefon, nema mane.

Inace Note 7 je povucen iz prodaje, ne proizvodi se vise uopste.Izgleda da nisu mogli rijesiti problem sa eksplozijama.

Jesam rekao, ali sam shvatio da me to malo uznemirava. Jer kad vidim ono da blinka, a u sred sam posla odma gubim koncentraciju jer MORAM da vidim ko zove/pise.

Ovako je ipak bolje, kad uzmem tel u ruke onda uzmem pa provjerim.

Je li 16gb ili 32gb imas? Ako je 16, moze li ti bit memorije?

Imam 16GB - meni nije malo ali vecini jeste.Mada ne slikam puno i ne snimam tako da mi je to sasvim ok.

Osim toga, sto slikam i snimam, cim se spojim na wifi, sinkronizuje se sa Photos aplikacijama na Macbooku i iPadu (koji je 32GB), tako da mogu brisati odmah sve sa iPhone-a :slight_smile:

Evo imas ovdje malo o performansama i ostalo. Uglavnom Xiaomi za pola cjene od Iphonea ne kaska tako puno. A i ovdje se vidi, bar po ovim statistickim podacima koliko je Iphone bolji. Googleov Pixel je malo slab. Po meni dok gledam ovaj S7 vs I7 mislim da se to nemoze usporedjivati.

Ako imas love na bacanje kupi I7, ako nemas a opet te zulja 400eura u djepu uzmi Xiaomi
A ako nemas love uopce uzmi neki jeftin za 1500 kuna Xiaomi i sopet si tu negdje na pola puta mozda malo vise naspram ovih exclusivnih mobitela I7 i S7.

Ovi strucnjaci malo jaci molio bih da prokomentiraju ovo:

kako ovaj XIAOMI moze sa istim modelom processora iamti bolje performance i 2.35 dok google 2.15. I kkao s7 ima model Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 2.15 GHz, dok ovi imaju Qualcomm Snapdragon 821 2.35GHz?

A treba i prokomentirat kako I7 ima s 3GB rama ovakve rezultate dok ovi s vise imaju slabije.

Jel ti shvacas da je u toj usporedbi je s7 active koji je slabiji u odnosu na pravi s7/edge? Jer ovdje je quad core a moj ima Octa-core (4x2.3 GHz Mongoose & 4x1.6 GHz Cortex-A53) plus dodatni GPU Mali-T880 MP12. I na temelju jednog benchmarka nemozes nista odrediti jer tko zna na koji nacin je programiran - mozda vise naginje nekom osu ili hardveru.
I jos cinjenica da je Iphone 7 6 mjeseci ili više mlađi mobitel.

Ok. Ne pratim bas te popularnih mobitele. Ali moramo negdje pogledati. Budem probao naci edge tamo.

Evo 2 iphonea protiv s7 edge i Xiaomi. Cijenovno se isplati uzet S7. ALi ako pitas koji je bolji onda je I7. A kako gospodin iz prvog posta pita izmedju I6 li S7 Edge onda se bolje isplati S7 edge.

Dok malo gledas te statisticke podatke vidis koliko je zapravo Apple naprijed s tehnologijom.

Pogledajte ovo, real benchmark bez nekih sranja - znaci real upotreba.

S7 je strasan telefon, ali u ovom speed testu 6S ga je sazvakao.Istina S7 ima bolji ekran, kameru, i bateriju.

Specifikacije nista ne znace, moze S7 imati i 8GB rama, opet mu dzabe sve.