IPTV Bosnia-Preko 400 kanala +Videoteka

Zagarantovana najkvalitetnija usluga.Preko 400 kanala!!Provjerite zašto smo najbolji!

7 razloga da postanete pretplatnik IPTV Bosnia :

-Najstabilnija IPTV usluga na tržištu sa preko 400 najboljih domaćih i stranih kanala.
-Jednostavno gledanje preko računala, mobitela, tableta, android box-a ,Resivera ili Smart TV.
-Besplatna test lista.
-Najbolji izbor kanala(Domaći,strani)!
-Korisnička podrška 24/7. Sve vaše probleme rješavamo u najkraćem mogućem roku.
-Videoteka sa preko 150 filmova(Redovno osvježavanje)…
-Preko 70+ Sportskih kanala(Sport Klubovi(1-6),Arena Sport(1-5),Sky Sport(1-5),Bein Sport(1-9),Fox Sport,Super Sport,Tring Sport…)

IPTV(internet protocol television)je televizija putem interneta.

Budite i Vi jedan od mnogih zadovoljnih korisnika!!
MOGUĆNOST TESTIRANJA NAŠIH USLUGA NA 2 DANA

KONTAKT INFORMACIJE:

-E-mail: [email protected]

-Viber/Whatsapp: +38761860748

-Skype: aeryn.1

U e-mailu ili poruci navedite koji uređaj koristite i vaš e-mail da bi smo vam mogli poslati odgovarajuću listu.

Preko kojih uređaja možete gledati IPTV?

-Smart TV-Samsung/LG(Potrebno je da na vaš TV instalirate :
-SMART IPTV,
-SSIPTV,
-Nstreamlmod.
-Sony Android Smart Tv(Ako možete instalirati OTT Player)
-Philips Android Smart TV

-Resiver:
-Mag 250/254,

-DreamBox,

-Android Box

-Amiko…

-Enigma2,openpli ili blackhole image.

Mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file.

Ukoliko nemate resiver preporucujem Mag250/254 veoma je jednostavan za IPTV.

-Računar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na računaru potreban vam je VLC Media player ili Pot player)

-Android uređajima (Neophodno je da na vašem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

-Iphone,Ipad (GSE PLAYER)

Mogućnost plaćanja preko:

-Paypal
-Žiro račun(samo BIH)
-Western Union

S obzirom da sada im NetTVPlus jel mi mozes kratko objasniti po cemu ste bolji i zasto bih trebao prijeci kod vas, a isto tako i koje su vam cijene. Takodjer me zanima dali imate negdje nekakvu internet stranicu i dali ste pravno lice, kakve garancije dajete i kakve pakete pretplata imate. Hvala unaprijed na odgovorima.

Posjetis par pravih foruma, sastavis listu u VLC i gledas… ovo sto on prodava je javno dostupno samo treba trazit.

Gle, znam ja za sve to i znam kako to funkcionira sve, ali nije u tome stvar, platim mj. 20€ i nemam o cemu brinuti, hoce li puknuti, hoce li biti nesto prekinuto, kada trebam osvjeziti listu, zasto sada, zasto onda, pa onda sve to ubaci na smart TV itd. itd. Previse mi to vremena oduzme da bih se ja s time zajebavao, ovako platim 20 € i miran sam, ako nesto ne stima nazovem i kazem, dosada nije bilo potrebe za to, ali eto sigurno je sigurno.

1 Like

@creatifcode
Evo ovako trenutno imam oko 1500 zadovoljnih korisnika.Dosta ljudi je prešlo sa nettv-a.
1.Imamo više kanala od NettTv-a
2.Mnogo smo jeftiniji od NettTv-a
3.Bez ugovora.
4.Posjedujem 5 servera(Serveri se nalaze u inostranstvu i rade na ekstremnim brzinama interneta tako da je kvalitet i stabilnost liste siguran.)

Cijena je:

  • 8€(16km) 1 Mjesec Basic Paket=Podrška 7-15h
  • 22€(44km) 3 Mjeseca Premium Paket=Podrška 24/7h
  • 40€(80km) 6 Mjeseci Premium Paket=Podrška 24/7h
  • 65€(130km) 12 Mjeseci Premium Paket=Podrška 24/7h
    Imao sam internet stranicu ali sam je obrisao i sada je nova u izradi.
    Kada budeš imao problema sa listom meni se javiš da to sredimo u što kraćem roku.

Javi se na mail: [email protected] da ti pošaljem test na 48h pa pogledaj ništa te ne košta.

@CroLog Naravno da možeš naći streamove po nekim forumima koji će ti raditi dan-dva i prekidati jer se dosta ljudi nakači na jedan stream.Pa ako ti se da svaki dan-dva tražiti ponovo streamove i ubacivati onda ti slobodno.Ne tjeram nikoga da kupi.Dobiješ test na 48h,naravno besplatno.Ako ti se svidi kupiš ako ne ,nikom ništa.

Za razliku od tih streamova naši kanali se streamuju na 5 servera koji uopšte nisu opterećeni.Nekoliko ljudi je zaduženo samo da popravljalju kanale i održavaju servere.
Ako kanal ne radi kontakiraš nas na mail i u što kraćem roku se kanal zamijeni.

Mislim ono svaka čast NetTV-u ali cijena im je jako paprena…

Pozdrav

najbolja do sada se pokazala stranica iptvbalkan.com ovo ostali su sve prevaranti.

I sto kad ti neradi 1 kanal? Kome se zalit? Nemozes ga ni tuzit jer si kupio nesto sto je ilegalno. To je plati, a ocekuj da ce ti svi kanali koje si platio normalno raditi, ako ne nista, a prodavac je uvijek u dobitku. I opet ilegala se dopusta na ovom forumu…

@CroLog Javiš se meni na mail i ja popravim kanal.To je to.

Ja imam ovaj vas resiver i imam problema non stop,
Katastrofa ste jer ako se nesto plati trebalo bi se i moc gledati, medzutim na dan po 20 puta zakoci zaledi sliku i onda za 10 minuta ide i opet ponovo.
Platio sam za godinu dana sa reseverom 300€
I sad cu promjeniti uzecu net tv

Prijatelju a sta korisnici da rade kad te uhapse? Posto vidim da krades kanale (sport klub i arena sport nikako ne idu u istom paketu)
Za mene je GSS Media zakon. Jeftinija od NetTva , nema ugovora i miran sam jer je legalna firma.

P.S. ovo je isti onaj lik sto je nudio HRIPTV.

Pogriješio si drug,Od mene nemaš sigurno resiver jer ja ne nudim resivere,već samo listu. :slight_smile:
Javi se na mail: [email protected] pa ću ti poslati test,pogledaj kako radi. :wink:
Pomiješao si me sa nekim,kod mene je 12 mjeseci 65e :blush:
Pozdrav

Nisam uopšte iz HR.I da me nekako uhapse,liste ostaju aktivne,jer ne nosim liste sa sobom u džepu,već su liste na zaštićenim serverima.:wink:
Nisam još jedan obični reseller već imam direktan pristup serverima tako da kanal koji ne radi mogu zamijeniti odmah po prijavi, za razliku od ostalih kojima kad prijavite problem, oni proslijede dalje kad se sjete, pa se to opet proslijedi dalje, pa se popravi kad im se da. :grinning:

Pomiješao si me drug,nikada nisam prodavao HRIPTV niti sam ikada čuo za taj iptv

Pozdrav :slight_smile: